600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЮК EVERLEGAL приєдналась до Глобального договору ООН

ЮК EVERLEGAL приєдналась до Глобального договору ООН

  • 23.05.2023 17:42

У травні 2023 року юридична компанія EVERLEGAL стала членом Глобального договору ООН, найбільшої у світі спільноти відповідального бізнесу, зобов’язавшись дотримуватися Десяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

«2022 рік був дуже складним для нашої країни. Незважаючи на це, як фірма, як одна із найсильніших українських юридичних команд, ми об’єднали зусилля та зробили значні кроки в напрямі сталого розвитку, підтримуючи Україну. Ми продовжуємо нашу роботу, інвестуючи у якісно краще майбутнє нашої країни.  Глобальний договір ООН – це наступний стратегічний крок для EVERLEGAL, адже ця глобальна мережа однодумців дає можливість заручитись підтримкою для реалізації масштабних ініціатив із досягнення ЦСР ООН, обміну досвідом, ідеями та найкращими сталими бізнес-практиками. Команда EVERLEGAL з гордістю долучається Глобального  договору ООН — мережі найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів”, — зазначає керуючий партнер EVERLEGAL Євгеній Дейнеко.

Глобальний договір ООН в Україні є діалоговою та навчальною платформою з досягнення сталого розвитку для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.  Ця особлива ініціатива Генерального секретаря ООН закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку.

 

Більш детально про Глобальний договір ООН за посиланням 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA