Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » Історії адвоката: ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

Історії адвоката: ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

  • 05.07.2019 15:31

Ви пам’ятаєте, як ще у студентські роки вивчали і захоплювалися судовими промовами та історіями Ціцерона, Плєвако чи Коні?

Головне, що об’єднує цих майстрів слова — навіть буденна справа може стати знаковою історією для захисника в кримінальному процесі. Чи не кожен адвокат на професійному шляху зіштовхується з нестандартними історіями та ситуаціями, що потребують неформального підходу та креативу.  Саме ці історії і формують адвокатуру та є спадком для наступників.

Асоціація адвокатів України, адвокатське об’єднання Barristers та видання «Юридическая практика» започаткували проект, покликаний зафіксувати найкращі історії української адвокатури на папері у збірку, — Історії адвоката. Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як про особистість.

Учасники конкурсу можуть розповісти про свій шлях становлення, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху.

Ваша історія може увійти в книгу вже у цьому році. Долучитися до проекту дуже просто. Якщо ви — адвокат і хочете поділитися цікавою історією зі своєї практики, то до 31 жовтня 2019 року викладіть свою розповідь на папері (до двох сторінок — шрифт Times New Roman 12, до 12000 знаків з відступами) та надішліть на адресу нашої електронної скриньки: pr@uaa.org.ua. Найкращі з надісланих історій за результатами конкурсного відбору наприкінці року буде надруковано у виданні.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Більше інформації про проект на сайті: https://bitly.su/mEWF

З питань участі у конкурсі: керівник проекту Наталія Журавльова.

Тел.моб.:+38(067) 239-86-90, +38(067) 343-34-07.

Е-mail: zhuravleva@uaa.org.ua, pr@uaa.org.ua

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой реестр вы используете в своей работе чаще всего?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

0
Оставить комментарийx
()
x

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: