прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ірина Венедіктова та Карім Хан оглянули місця воєнних злочинів рф у Харкові

Ірина Венедіктова та Карім Хан оглянули місця воєнних злочинів рф у Харкові

  • 15.06.2022 16:59
Джерело: https://www.gp.gov.ua

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова та прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан оглянули місця воєнних злочинів рф у Харкові. Вони обговорили спільні кроки стратегії притягнення до відповідальності та правосуддя.

Під час третього візиту прокурора МКС в Україну він відвідав найбільш постраждалий район Харкова — Північну Салтівку, а також Шевченківський район, де 26 травня загинули 9 осіб та 17 були поранені.

У результаті перманентних атак в Харкові та області загинули вже 760 цивільних, поранено понад 1000. Зруйновано більш ніж 4000 об’єктів, з яких майже 2500 — багатоповерхівки. Прокурори в області під обстрілами збирають надважливі докази та свідчення для активізації розслідування воєнних злочинів. Уже є перші вироки російським військовим, які обстрілювали цивільні об‘єкти області з артилерії.

Ірина Венедиктова розповіла, що прокурор Хан уважно обстежує всі місця злочинів, ставить важливі професійні питання нашим прокурорам. У незалежному розслідуванні Офісу прокурора МКС українська прокуратура надає активне сприяння Гаазі. Водночас відомства працюють разом у рамках Спільної слідчої групи на платформі Євроюсту, до якої Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду долучився вперше у своїй історії.

«Завдяки змінам до законодавства в МКС є необхідні процесуальні інструменти для роботи «на землі». На черзі — відкриття їх представництва в Україні. Завдання нашої правоохоронної системи нині надати всі можливості нашим колегам працювати об‘єктивно, незалежно і швидко. Синергія національного і міжнародного правосуддя — наш ключ до справедливості», — резюмувала Ірина Венедіктова.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA