Ірина Кобець промотована на позицію партнерки LCF Law Group — PRAVO.UA Ірина Кобець промотована на позицію партнерки LCF Law Group — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ірина Кобець промотована на позицію партнерки LCF Law Group

Ірина Кобець промотована на позицію партнерки LCF Law Group

  • 17.11.2023 17:54

Юридична група LCF повідомила про призначення Ірини Кобець на посаду партнерки. Ірина продовжуватиме керувати практикою судових спорів.

До команди LCF Law Group Ірина приєдналася у 2014 році після закінчення Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

За цей час пройшла шлях від помічниці юриста до керівниці практики. Ірина багато років успішно супроводжує складні судові спори, має досвід представництва клієнтів у комплексних процесах у національних судах, в тому числі в резонансних справах, що змінювали судову практику.

Є членкинею та активною учасницею заходів Асоціації правників України. З 2021 року – в раді комітету асоціації з процесуального права.

Ірина спеціалізується на судових спорах у галузях агросектору, банків та фінансів, енергетики, промислово-виробничого комплексу.  Серед її клієнтів: “Бунге Україна”, VR Global Partners L.P., ПУМБ, підприємство «Київ», Київський державний фаховий хореографічний коледж, Будмонтажсервіс-1, Fozzy Group.

 «Ми пишаємося Іриною, цінуємо її за цілеспрямованість, професіоналізм, вміння знаходити рішення у найскладніших кейсах, за відданість справі. Вітаємо із заслуженим підвищенням. Бажаємо нових звершень та визнань», — коментує Анна Огренчук, керуюча партнерка LCF.

«Ірина Кобець — блискуча юристка, яскрава спікерка та професійна керівниця практики. Її жага до перемоги, чесність, відповідальність та ґрунтовний підхід до будь-якої справи — це те, що цінує і наша компанія, і наші клієнти», — говорить старший партнер Артем Стоянов.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA