IP-офіс відкрив регіональний інноваційний хаб у Дніпрі — PRAVO.UA IP-офіс відкрив регіональний інноваційний хаб у Дніпрі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » IP-офіс відкрив регіональний інноваційний хаб у Дніпрі

IP-офіс відкрив регіональний інноваційний хаб у Дніпрі

  • 14.06.2024 11:27
Фото: https://nipo.gov.ua

IP-офіс працює над розвитком інноваційної інфраструктури — регіональний хаб відкрито у Дніпрі. Про це повідомляє пресслужба IP-офісу.

Відкриття першого регіонального інноваційного хабу відбулося на базі Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”.

Цілями створення регіональних інноваційних хабів є сприяння розвитку інноваційної інфраструктури, стимулювання інновацій, інтелектуальної власності та креативності, підвищення конкурентоспроможності економіки регіонів.

IP-офіс через National IP&Innovations Hub стає партнером Дніпропетровського регіонального інноваційного хабу, учасниками якого будуть:

  • заклади вищої освіти (ЗВО);
  • лабораторії;
  • інкубатори та акселератори;
  • стартап-школи;
  • мережа TISC;
  • індустріальні парки;
  • підприємства, установи, організації усіх форм власності;
  • громадські організації, що створені та функціонують у регіоні.

Під час церемонії відкриття учасники комплексно обговорили стан, наявні проблеми та шляхи їх вирішення за допомогою об’єднання в регіональному інноваційному хабі. Присутні дійшли згоди, що основним завданням регіонального інноваційного хабу є об’єднання основних учасників інноваційного процесу на рівні Дніпропетровського регіону для збільшення ефективності інноваційної діяльності та підвищення інноваційного потенціалу з метою створення можливості для інноватора отримати весь спектр послуг на будь-якій стадії інноваційного процесу в межах однієї структури.

Загалом ініціативу від National IP&Innovations Hub зі створення регіональних хабів планується поширити по всій країні, створивши такі інноваційні хаби в усіх регіонах України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA