INTA готова підтримати ІР-систему України та національне відомство в умовах війни — PRAVO.UA INTA готова підтримати ІР-систему України та національне відомство в умовах війни — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » INTA готова підтримати ІР-систему України та національне відомство в умовах війни

INTA готова підтримати ІР-систему України та національне відомство в умовах війни

  • 11.07.2024 16:58
Фото: https://nipo.gov.ua

Керівництво українського ІР-офісу та Міжнародної асоціації торговельних марок (International Trademark Association, INTA) провели двосторонню зустріч. Про це повідомляє пресслужба ІР-офісу.

Участь у зустрічі, зокрема, взяли:

  • Олена Орлюк, очільниця українського ІР-офісу;
  • Владислав Білоцький, заступник директора ІР-офісу;
  • Етьєн Санс де Аседо, INTA CEO;
  • Тат-Тьєнн Луембе, голова представництва INTA в Європі;
  • Гізер Штайнмаєр, директорка з питань політики INTA.

Серед іншого українські та іноземні посадовці обговорили, як глобальна спільнота може підтримати український бізнес під час інтеграції з бізнес-середовищем світу в цілому та Європейського Союзу зокрема; як іноземні колеги можуть сприяти у питанні обміну досвідом з українськими фахівцями й експертами та підтримці українських професіоналів ІР-сфери; як посилити комунікаційну складову частину ІР-сфери України та національного відомства за допомогою глобальних інструментів.

Представники INTA висловили безперечну підтримку Україні, ІР-системі та ІР-офісу в умовах війни, що триває. Також вони підтримують тісну комунікацію з найактивнішою професійною асоціацією, яка об’єднує патентних повірених в Україні.

Олена Орлюк подякувала колегам з INTA за їхню солідарність з Україною, українським народом та неабияку підтримку національних експертів і фахівців у сфері інтелектуальної власності.

“Ваша підтримка у тому, щоб голос України був почутий у світовій спільноті інтелектуальної власності, є дуже необхідною. Я закликаю вас посилити цю діяльність для просування українського бізнесу та професіоналів в ІР-сфері. Вони потребують підтримки та сприяння в інтеграції у світову ІР-спільноту й ринок ЄС”, – закликала очільниця ІР-офісу.

Вона додала, що пріоритетом національного відомства є надання високоякісних послуг, які допоможуть Україні покращувати інноваційну інфраструктуру, стати привабливою країною для іноземних інвестицій та розвитку національного бізнесу.

“Зі свого боку ми вдосконалюємо експертизу заявок на об’єкти інтелектуальної власності та вже бачимо позитивні тенденції щодо скорочення строків реєстрації прав інтелектуальної власності”, – поділилася Олена Орлюк.

Заступник директора Владислав Білоцький розповів про кроки, які здійснює Україна загалом та ІР-офіс зокрема задля підвищення рівня захисту прав інтелектуальної власності.

“Для розвитку альтернативних і позасудових способів вирішення спорів в ІР-сфері працює Центр медіації та посередництва ІР офісу. Також нещодавно відновила свою роботу Апеляційна палата Національного органу інтелектуальної власності, яка забезпечить адміністративний механізм захисту. Крім того, ІР-офіс працює над тим, щоб об’єднати всіх стейколдерів для боротьби з контрафактом і піратством. Це головне завдання Центру спостереження з питань порушень прав інтелектуальної власності, який налагоджує комунікацію з правоохоронними та митними органами, правовласниками, бізнесом”, – поінформував Владислав Білоцький.

Під час зустрічі також обговорили розбудову спроможності судової влади й подальше поглиблення інституційного співробітництва, зокрема шляхом укладення меморандуму про співпрацю, з ініціативою щодо укладення якого виступили колеги з INTA.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA