«Ілляшев та Партнери» захистили інтереси виробничої компанії у спорі про користування земельною ділянкою в Києві — PRAVO.UA «Ілляшев та Партнери» захистили інтереси виробничої компанії у спорі про користування земельною ділянкою в Києві — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Ілляшев та Партнери» захистили інтереси виробничої компанії у спорі про користування земельною ділянкою в Києві

«Ілляшев та Партнери» захистили інтереси виробничої компанії у спорі про користування земельною ділянкою в Києві

  • 04.07.2024 13:25

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» успішно захистила інтереси ТОВ «Санворд Київ» у судовому спорі з ТОВ «Транселектромонтажбуд» про визнання незаконним і скасування рішення Київської міської ради, визнання права на оформлення в оренду земельної ділянки площею 2,8 га в Дарницькому районі м. Києва.

У 2020 році ТОВ «Транселектромонтажбуд» звернулось із позовом до Київської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки, визнання за ТОВ «Транселектромонтажбуд» права на оформлення в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку і виробничо-складських приміщень у її межах.

У межах спірної земельної ділянки розташовано нерухоме майно компанії з виробництва металоконструкцій, матеріалів для покрівлі та зерносховищ – ТОВ  «Санворд Київ». Задоволення позовних вимог ТОВ «Транселектромонтажбуд» могло би призвести до втрати ТОВ «Санворд Київ» доступу та можливості експлуатації власної нерухомості, а земля під нерухомим майном клієнта могла опинитися в користуванні іншої особи.

З метою захисту прав та інтересів клієнта команда практики нерухомості та будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» довела в суді, що перехід прав на земельну ділянку неможливий без присвоєння та зазначення в договорі її кадастрового номера, без попереднього поділу та формування у встановленому законодавством порядку земельної ділянки з метою придбання частини об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені. Адвокати «Ілляшев та Партнери» не дозволили заблокувати законну діяльність ТОВ «Санворд Київ» та надали беззаперечні докази того, що клієнт правомірно набув право власності на нерухомість у межах земельної ділянки.

Розгляд справи в судах триває з 2020 року, зокрема справа вже двічі розглядалась у Верховному Суді. Під час останнього розгляду справи в травні 2023 року Касаційний господарський суд Верховного Суду задовольнив скаргу адвокатів «Ілляшев та Партнери» та скерував справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Під час нового розгляду справи Північний апеляційний господарський суд 26 червня 2024 року вчергове погодився з обґрунтованою позицією адвокатів «Ілляшев та Партнери» та залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким позов опонентів визнаний безпідставним та необґрунтованим і здійснено стягнення судових витрат на користь клієнта.

Над проєктом працювали радник, керівник практики нерухомості і будівництва «Ілляшев та Партнери» Дмитро Грибов та адвокат Дмитро Груба.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA