прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Європейські країни прийняли план дій у сфері цифрової охорони здоров’я

Європейські країни прийняли план дій у сфері цифрової охорони здоров’я

  • 15.09.2022 14:15
Міністри охорони здоров’я та делегати з 53 держав – членів ВООЗ прийняли перший в історії Регіональний план дій у сфері цифрової охорони здоров’я, головна мета якого – сприяти цифровій трансформації медицини в Європі та Центральній Азії для покращення здоров’я та добробуту людей. Про це повідомляє “Урядовий портал”.

На зустрічі 12 вересня 2022 року під час 72-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ міністри та делегати ухвалили резолюцію, в якій визнано вирішальну роль і потенціал цифрових інструментів у секторі охорони здоров’я, зокрема з урахуванням досвіду щодо протидії пандемії COVID-19.

Новий план дій заснований на використанні цифрових інструментів для покращення якості медичних послуг, захисту людей від надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я, сприяння здоров’ю та добробуту.

«Україна долучається до європейських стандартів у сфері цифрової медицини, – говорить заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич. – Ключовий успіх реалізації найамбітніших цифрових проєктів – цифрові компетентності всіх користувачів системи, як медичних працівників, так і пацієнтів, а також бажання постійно розвиватися і вдосконалюватися».

Цифрова охорона здоров’я підтримуватиме розвиток і поширення телемедицини, щоб забезпечити людей якісними медичними послугами незалежно від того, де вони живуть, штучного інтелекту та інших засобів, що сприятимуть покращенню якості медичних послуг та довірі людей до медицини в цілому.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA