600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Європарламент вирішив терміново розглянути законопроєкт про збільшення виробництва боєприпасів і ракет для підтримки України

Європарламент вирішив терміново розглянути законопроєкт про збільшення виробництва боєприпасів і ракет для підтримки України

  • 12.05.2023 16:51

Депутати Європейського парламенту запустили термінову процедуру для швидкого розгляду законодавчої пропозиції щодо Закону про стимулювання виробництва боєприпасів (ASAP), поданого Європейською комісією. Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

Закон про підтримку виробництва боєприпасів (ASAP) спрямований на термінову доставку боєприпасів і ракет в Україну та допомогу державам-членам поповнити їхні запаси. Запроваджуючи цільові заходи, включно з фінансуванням у розмірі 500 мільйонів євро, цей закон має на меті збільшити виробничі потужності ЄС і вирішити поточну нестачу боєприпасів, ракет та їх компонентів.

Європарламент призначить групу для переговорів і розпочне пленарне голосування щодо законопроєкту під час наступного пленарного засідання, яке відбудеться 31 травня — 1 червня в Брюсселі. Потім євродепутати розпочнуть переговори з Радою з метою досягнення політичної угоди, за яку депутати Європарламенту потім проголосують на пленарному засіданні в липні.

Паралельно депутати Європарламенту працюють над підсиленням європейської оборонної промисловості через спільний Закон про закупівлі (EDIRPA), щоби підтримати співпрацю між державами-членами на етапі закупівель та заповнити найбільш термінові та критичні прогалини.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA