600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Єврокомісія розглядає створення спецпрокуратури для розслідування злочину агресії росії

Єврокомісія розглядає створення спецпрокуратури для розслідування злочину агресії росії

  • 18.01.2023 11:06

Європейська комісія розглядає можливість створення офісу міжнародної прокуратури для розслідування злочину агресії росії проти України.

Про це заявив під час виступу в Європарламенті єврокомісар із питань юстиції Дідьє Рейндерс, пише «Європейська правда» з посиланням на Euractiv.

Раніше Європейська комісія висунула пропозицію про створення спеціалізованого трибуналу для переслідування керівництва рф. Рейндерс зазначив, що залишаються «складні юридичні та політичні питання», які потребують подальшого обговорення.

«Перш ніж дискусії про спеціальний трибунал зможуть зібрати достатній консенсус і підтримку на міжнародному рівні, спочатку можна було б розглянути механізм розслідування», — сказав Рейндерс.

За його словами, Комісія розмірковує над можливим створенням міжнародної прокуратури для початку розслідування злочину агресії з метою збереження та зберігання доказів для можливих майбутніх судових процесів. Наразі тривають дискусії щодо цього плану з владою України, Міжнародним кримінальним судом та агентством ЄС із питань юридичної співпраці «Євроюст».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA