прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Євгеній Солодко виходить зі складу партнерів Sayenko Kharenko і продовжує роботу під самостійним брендом

Євгеній Солодко виходить зі складу партнерів Sayenko Kharenko і продовжує роботу під самостійним брендом

  • 07.11.2022 12:35
https://sk.ua/uk/

Sayenko Kharenko повідомила, що з 1 листопада 2022 року партнер практики кримінально-правового захисту Євгеній Солодко відновлює роботу свого власного адвокатського бюро, щоб зосередитись на нових продуктах, потреба в яких загострилась із початком війни.

«Враховуючи, що великій фірмі набагато важче проявляти гнучкість у підходах до ціноутворення і розширенні клієнтської бази, ми дійшли висновку з Євгенієм, що оптимальним рішенням зараз буде розділитися за умови збереження стратегічного партнерства щодо подальшої роботи», — коментує Назар Чернявський, СЕО Sayenko Kharenko.

Практика кримінального захисту, яка залишається в Sayenko Kharenko під керівництвом Сергія Смирнова, як і раніше, буде зосереджена на роботі з корпоративними клієнтами і міжнародним бізнесом, які становлять ключову аудиторію фірми.

«Це були плідні роки співпраці, і я вважаю, що разом із Sayenko Kharenko ми змогли побудувати бутик кримінального права всередині юридичної фірми повного циклу. Дякую фірмі та партнерам за довіру й досвід. Але в ці важкі для країни часи ми вирішили, що є сенс не втрачати додаткових можливостей і спробувати новий формат співпраці», — зазначив сам Євгеній Солодко.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA