600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄС зосередиться на зміцненні вже чинних санкцій замість ухвалення нових

ЄС зосередиться на зміцненні вже чинних санкцій замість ухвалення нових

  • 01.03.2023 15:19

Європейський Союз зміщує акценти з ухвалення нових санкцій проти росії на забезпечення дотримання і зміцнення вже чинних. Про це пише «Європейська правда» із посиланням на Politico.

Новий підхід зумовлений насамперед тиском із боку столиць країн ЄС (за винятком країн Балтії та Польщі), які стверджують, що для нових санкцій проти режиму владіміра путіна більше немає місця.

Дипломати з десятка великих і малих країн ЄС стверджують, що санкції проти будь-яких секторів, що залишилися, вдарили би по блоку більше, ніж по росії.

Вони вказують на добрива, необхідні для стримування світових цін на продовольство, рідкоземельні елементи, що використовуються європейською автомобільною промисловістю, радіоактивні ізотопи, що використовуються фармацевтичними компаніями, збагачені уранові стрижні, що використовуються низкою центральних і східних атомних електростанцій, та іншу важливу сировину, таку як титан, що використовується літакобудівниками.

ЄС уже ухвалив 10 пакетів санкцій, однак, наприклад, російський авіаперевізник «аерофлот» продовжує літати, попри заборону на постачання запчастин, на тлі повідомлень про те, що його літаки ремонтуються та обслуговуються в Туреччині. Тим часом російська оборонна промисловість замінила санкційні деталі товарами подвійного призначення і переробленими споживчими товарами.

Саме тут ідеться про дотримання санкцій: столиці ЄС закликають Брюссель зосередитися на забезпеченні дотримання чинних санкцій.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA