ЄС відкритий до розмов про зняття патентного захисту з вакцин від COVID-19 — PRAVO.UA ЄС відкритий до розмов про зняття патентного захисту з вакцин від COVID-19 — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄС відкритий до розмов про зняття патентного захисту з вакцин від COVID-19

ЄС відкритий до розмов про зняття патентного захисту з вакцин від COVID-19

  • 07.05.2021 11:01

Європейський Союз готовий обговорити пропозицію, яку зараз підтримують Сполучені Штати Америки, — тимчасово відмовитись від прав інтелектуальної власності на вакцини від Covid-19.

Про це в четвер (6 травня) заявила глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у своїй промові в Європейському університетському інституті Флоренції, повідомляє EUobserver.

За її словами, ЄС також готовий обговорити будь-які пропозиції, що стосуються ефективного і прагматичного врегулювання кризи. Саме тому вони готові обговорити, як пропозиція США про відмову від захисту інтелектуальної власності для вакцин Covid-19 може допомогти досягти цієї мети.

Щоправда, як передає EUobserver, вперше заклик відмовитися від патентного захисту був озвучений Індією та ПАР у Світовій організації торгівлі ще торік у жовтні. Відтоді ідея набирає обертів. Зараз понад 100 країн підтримали таку відмову.

Нещодавно адміністрація президента США Джо Байдена заявила, що також підтримує пом’якшення патентних правил щодо вакцин Covid-19, аргументуючи це тим, що надзвичайні обставини, викликані пандемією, вимагають надзвичайних заходів.

Нагадуємо, що 23 червня українські юристи матимуть змогу обговорити актуальні та болючі питання захисту інтелектуальної власності під час VIII Форуму з питань інтелектуальної власності, реєстрація за посиланням.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA