ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти рф — PRAVO.UA ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти рф — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти рф

ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти рф

  • 23.02.2024 12:55

Європейський Союз ухвалив 13-й пакет індивідуальних та економічних санкцій проти путінського режиму та відповідальних за продовження агресивної війни в Україні. Про це повідомляє офіційний портал Ради ЄС.

«Через два роки, як володимир путін почав повномасштабне вторгнення в Україну, Європейський Союз продовжує тиск на росію. Сьогодні ми посилюємо обмежувальні заходи проти російського військового та оборонного сектору, націлюючись на інші організації в третіх країнах, які постачають обладнання, а також осіб, відповідальних за незаконну депортацію та військове перевиховання українських дітей. Ми залишаємось єдиними у своїй рішучості знищити військову машину росії та допомогти Україні виграти її законну боротьбу та відновити свою незалежність, територіальну цілісність і суверенітет», – зазначив верховний представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель.

13 -й пакет санкцій включає індивідуальні списки, імпортно-експортний контроль, а також обмежувальні заходи щодо імпорту чавуну та сталі з рф, до яких долучилося Об’єднане Королівство.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA