600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄС продовжив режим безмитної торгівлі з Україною ще на рік

ЄС продовжив режим безмитної торгівлі з Україною ще на рік

  • 25.05.2023 13:22

Рада ЄС ухвалила регламент, який продовжує призупинення дії всіх митних зборів, квот та заходів торговельного захисту щодо українського експорту до ЄС ще на один рік, до червня 2024 року.

Про це повідомили у Раді ЄС.

«Поновлюючи ці заходи, ЄС продовжує демонструвати свою непохитну політичну та економічну підтримку Україні, яка все ще стикається з неспровокованою та невиправданою військовою агресією з боку росії», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що ці заходи допоможуть Україні зберегти стабільність торговельних відносин з ЄС та підтримати економіку в дуже складних умовах.

Призупинення застосування тарифів стосується двох категорій товарів: фруктів та овочів, що підпадають під систему вхідних цін, та сільськогосподарської непереробленої та переробленої продукції, що підпадає під дію тарифно-квотних обмежень. Також регламентується справляння антидемпінгового мита на імпортні товари походженням з України та застосування єдиних правил імпорту (захисних заходів) щодо імпорту, що походить з України.

Далі регламент буде підписаний представниками Ради ЄС і Європейського парламенту та опублікований в офіційному віснику, після чого набуде чинності 6 червня.

Поділитися
Теги ЄС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA