прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄС готує нові санкції проти Ірану за постачання зброї Росії

ЄС готує нові санкції проти Ірану за постачання зброї Росії

  • 19.10.2022 12:33

Європейський Союз планує за кілька днів накласти санкції на іранських фізичних та юридичних осіб через продаж зброї росії, яка використовується у війні проти України.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на Politico.

За даними видання, Брюссель вже підготував новий список санкцій проти Тегерана. Дипломати сподіваються домовитися про новий пакет у середу або принаймні до саміту лідерів ЄС у четвер і п’ятницю.

Один високопоставлений чиновник сказав, що новий пакет є «сильним сигналом» Тегерану, а інший високопоставлений чиновник зазначив, що такі індивідуальні санкції швидше запровадити, ніж економічні санкції, які вимагатимуть нової правової бази та можуть мати невеликий додатковий ефект, враховуючи, що Іран вже перебуває під жорсткими економічними санкціями з боку США.

Нові заходи будуть доповненням до вже узгоджених санкцій проти «поліції моралі» Ірану за жорстоке переслідування та вбивства жінок і чоловіків, які все ще протестують проти режиму аятолли.

Дипломати з країн ЄС зустрінуться в так званій групі Relex, щоб узгодити останні технічні деталі пакета санкцій. Якщо буде узгоджено рішення, посли ЄС можуть дати свій дозвіл новому пакету вже сьогодні, в іншому випадку це може статися вранці у п’ятницю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA