ЄБРР розпочинає оцінку показників та стандартів діяльності українських судів на основі світових практик господарських судів — PRAVO.UA ЄБРР розпочинає оцінку показників та стандартів діяльності українських судів на основі світових практик господарських судів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄБРР розпочинає оцінку показників та стандартів діяльності українських судів на основі світових практик господарських судів

ЄБРР розпочинає оцінку показників та стандартів діяльності українських судів на основі світових практик господарських судів

  • 23.04.2021 17:36

Вища рада правосуддя співпрацюватиме із Європейським банком реконструкції та розвитку у впровадженні Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС). Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Представники обох сторін обговорили тему цифрової трансформації в судах та напрями взаємодії.

Зокрема, ЄБРР розпочав в Україні пілотний проєкт із надання допомоги у створенні онлайн-судів для розгляду позовів невеликої вартості.

Основну увагу буде приділено невеликим позовним вимогам (від 5000 до 10 000 євро) для полегшення доступу малих та середніх підприємств до правосуддя.

Для початку ЄБРР розпочинає комплексну оцінку показників і стандартів діяльності судів на основі найкращих міжнародних, європейських та національних практик господарських судів.

Розроблені стандарти та показники скерують і встановлять цільові показники ефективності для концепції онлайн-судів, яка буде розроблена в другому компоненті проєкту.

Другий етап буде присвячено розробці концепції та плану розвитку онлайн-судів в Україні, висвітленню необхідних правових, технічних та бюджетних передумов їх створення.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA