Як визначається місце постачання товарів - ДПС — PRAVO.UA Як визначається місце постачання товарів - ДПС — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Як визначається місце постачання товарів - ДПС

Як визначається місце постачання товарів – ДПС

  • 18.01.2022 13:52

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на запитання платників податків.

Відповідно до п. 186.1 ст. 186 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) місцем постачання товарів є:

  • фактичне місце перебування товарів на момент їх постачання (крім випадків, передбачених у підп. «б» і «в» цього пункту);
  • місце, де товари перебувають на час початку їх перевезення або пересилання, у разі якщо товари перевозяться або пересилаються продавцем, покупцем чи третьою особою;
  • місце, де провадиться складання, монтаж чи встановлення, у разі якщо товари складаються, монтуються або встановлюються (з випробуванням чи без нього) продавцем або від його імені.

Згідно з підп. 186.1.1 п. 186.1 ст. 186 ПКУ, якщо постачання товарів здійснюється для споживання на борту морських та повітряних суден або в поїздах на ділянці пасажирського перевезення, що здійснюється в межах митної території України, місцем постачання вважається:

  • пункт відправлення пасажирського транспортного засобу.

Ділянкою пасажирського перевезення, що здійснюється в межах митної території України, вважається ділянка, на якій відбувається таке перевезення без зупинок за межами митної території України між пунктом відправлення та пунктом прибуття пасажирського транспортного засобу.

Пункт відправлення пасажирського транспортного засобу – перший пункт посадки пасажирів у межах митної території України, у разі потреби – після зупинки за межами митної території України.

Пункт прибуття транспортного засобу на митній території України – останній пункт на митній території України для посадки/висадки пасажирів на митній території України.

Читайте також: Відповідальність за порушення вимог щодо застосування РРО та/або ПРРО.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA