Як вибрати надійну платіжну платформу: 4 важливі критерії — PRAVO.UA Як вибрати надійну платіжну платформу: 4 важливі критерії — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Як вибрати надійну платіжну платформу: 4 важливі критерії

Як вибрати надійну платіжну платформу: 4 важливі критерії

  • 23.05.2024 13:23
Рубрика Прес-релізи

Хочете переказати гроші близьким, повернути борг або заплатити за комуналку? Для цього вам не обов’язково витрачати час на відвідування банку. Якщо скористатися зручною платформою онлайн-платежів, трансакції здійснюватимуться максимально швидко і вимагатимуть мінімальних зусиль. Важливо лише вибрати надійне і вигідне рішення для розв’язання буденних фінансових питань. Як це правильно зробити, щоб уникнути розчарувань, — розповідаємо в матеріалі.

На що звертати увагу під час вибору

Ще чверть століття тому основним способом оплати за товари та послуги для пересічних споживачів було передання готівки з рук у руки. Сьогодні існує безліч сервісів, що дають змогу здійснювати різноманітні платежі в режимі онлайн. Трансакції можна виконувати цілодобово за допомогою комп’ютера, планшета або мобільного телефона.

Щоб правильно вибрати платформу для грошового переказу, потрібно звертати увагу на кілька важливих характеристик:

  1. доступність і простота сервісу. Можливість скористатися послугами з будь-якого особистого гаджета, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, легка реєстрація — фактори, що впливають на користувацький досвід. Обирайте компанію, що пропонує сучасне програмне рішення для клієнтів і дає змогу зменшити витрати часу на проведення трансакцій;
  2. безпека. Обраний сервіс повинен мати міжнародний сертифікат відповідності світовим стандартам PCI DSS. Його наявність свідчить про те, що компанія реалізує всі необхідні заходи безпеки й гарантує клієнтам захист платіжних та інших конфіденційних даних;
  3. швидкість операцій. Чудово, якщо на сайті компанії розміщена інформація щодо швидкості транзакцій, а гроші надходять до адресата без затримок;
  4. комісія. Це відсоток або фіксована сума, яку бере платіжна платформа за свою послугу. Зазвичай вона залежить від суми переказу.

Одним із найкращих платіжних рішень, що відповідає всім вищепереліченим критеріям, є платформа «Портмоне». Компанія вже понад 20 років робить онлайн-платежі українців швидкими, легкими й абсолютно безпечними. Сервіс зручний для клієнтів і надійний з погляду кіберзахищеності. Ще один важливий плюс — наявність бонусної системи: користувач, що має бали на своєму рахунку, може оплатити ними комісію чи навіть поповнити мобільний баланс.

Чому Portmone: переваги, про які важливо знати

Якщо ви прагнете оплачувати рахунки за послуги будь-коли й будь-де, Portmone — саме те, що вам потрібно. По-перше, такий вибір дасть можливість оптимізувати час. По-друге, ви можете бути впевненими в надійності та легкості процесу.

За допомогою Portmone можна розраховуватися з комунальними компаніями одним натисканням кнопки, поповнювати мобільний, переказувати кошти з картки на картку, страхувати авто, оплачувати штрафи та податки. Це зручно, адже найважливіші розрахунки зібрані в одному місці.

Послуги доступні як зареєстрованим, так і анонімним користувачам. Проте перед клієнтами, що попередньо створили особистий кабінет, відкривається більше можливостей. Наприклад, вони можуть зберігати шаблони для пришвидшення наступних операцій, налаштовувати автоплатежі та отримувати нагадування, що дає змогу вчасно розрахуватися за щомісячні послуги.

Варто зазначити, що для захисту персональних даних користувачів в інтернет-просторі Portmone використовує технологію 3D Secure. Списання коштів відбувається після введення спеціального одноразового коду, доступ до якого може бути лише у власника платіжної картки.

Обирайте Portmone, щоби бути впевненими в надійності та безпеці оплат через інтернет!

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA