Як отримати тисячу гривень за вакцинацію. Інструкція — PRAVO.UA Як отримати тисячу гривень за вакцинацію. Інструкція — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Як отримати тисячу гривень за вакцинацію. Інструкція

Як отримати тисячу гривень за вакцинацію. Інструкція

  • 16.12.2021 11:23

Уже сьогодні вакциновані українці можуть отримати тисячу гривень за вакцинацію. Скористатися нею можна буде з 19 грудня, але тисячі громадян уже можуть тестувати роботу проєкту “єПідтримка”. Серед них і кореспондент відділу “Галузі практики” газети “Юридична практика” Олександр Більдін. Зареєструвавшись у програмі, він склав детальну інструкцію для наших читачів.

Отримати тисячу гривень за вакцинацію

Тищамільйон порад. Але покрокових інструкцій поки ще не було. Може, це буде перша?

Мабуть, із юридичної точки зору, цей процес не особливо складний – роби, що вказано, крокуй второваною колією та май собі щастя. Але ж і ці кроки треба робити уважно, щоб не оступитися.

Вибір банку

Наразі лише чотири банки «вписалися» в цей процес. Далі буде.
Мої банки в тому переліку є: “Моно” та “Альфа”. От я і проводжу дослід. Дружину записали (і завели є-картку) в “Моно”. Я – у “Альфа”. Будемо відстежувати, що краще, швидше, «дохідніше».

То ж як це діє (або повинно діяти) в реальному житті.

Програма “єПідтримка”

Спочатку треба відреагувати на пропозицію в застосунку банку – погодитися на створення картки щодо програми “єПідтримка”. І, мабуть, банки в цьому якийсь інтерес мають, якщо вас заохочують? Вважаю, що з часом інші банки також приєднаються до цієї «смачної» історії, але поки що так.

Далі в застосунку “Дія” треба додати номер картки, яку вам відкрив банк. Цю картку також буде (за вашою згодою) додано до «ва(о)лєта» – гаманця Apple або Google задля зручності розрахунку.

«Станом на 10 грудня українські банки вже випустили понад 300 тисяч віртуальних карт для проєкту «єПідтримка», – повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Далі – чекати. То вже справді «дали буде…». Ось чекати якраз і цікаво – не тільки і навіть не стільки надходження цієї тисячі (чи не сума), скільки можливості її витратити на якісь цікаві речі.

На що можна буде витратити тисячу?

Кажуть, можна книжки купляти. Або квитки на авіа чи потяг. Також розрахуватися за квитки чи їжу в кінотеатрі, купити квитки в театри, музеї, на концерт. Розрахуватися в спортзалі.

Тобто лише на певні види товарів і послуг. Зрозуміло, то не макаронів і просеко купити, але все ж…

Я б із задоволенням до театру драматичного якогось – вистави я «люблю-та-поважаю».

Чого і вам бажаю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA