600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Група "Райффайзен Банк Інтернаціональ" відповіла на заяву НБУ

Група “Райффайзен Банк Інтернаціональ” відповіла на заяву НБУ

  • 17.01.2023 16:22

Група “Райффайзен Банк Інтернаціональ” відповіла на заяву Національного банку України від 10 січня 2023 року і запевнила, що суворо дотримується всіх вимог чинного законодавства Австрії та ЄС, які визнають територіальну, політичну та економічну цілісність України. Проте з тексту заяви зрозуміло, що дочірній банк у російській федерації відповідно до місцевого законодавства надає пільги.

Зазначається, що РБІ ані самостійно, ані через свої дочірні компанії не веде жодної господарської діяльності на територіях Донецької та Луганської областей, а також півострову Крим.

РБІ має дочірній банк у російській федерації, який є окремою юридичною особою та повинен провадити діяльність відповідно до чинного російського законодавства, що включає пільгові умови.

“РБI розглядає всі стратегічні можливості щодо майбутнього “Райффайзенбанк росія”, в тому числі ретельний спланований вихід із банку. Проте з огляду на складність ситуації і, в тому числі, на обмежувальні заходи, встановлені російською федерацією, цей процес триває.

З початку війни “Райффайзенбанк росія” суттєво скоротив кредитування: кредитний портфель зменшено на приблизно 25 відсотків”, – пояснюють у банку.

Нагадаємо, що НБУ публічно звертався до керівництва міжнародних банківських груп:

“Залишаючись в росії, ви обрали підтримку агресора та його воєнних злочинів. Крім моральних аспектів, така політика суперечить офіційній позиції урядів країн демократичного світу та широкомасштабній підтримці українського народу населенням цих країн. У зв’язку з цим отримання прибутків у країні-агресорі призводить до значних ризиків для діяльності зазначених інституцій в їх основних юрисдикціях. Тому Національний банк звернеться із запитами до відповідних урядів і регуляторів для ініціювання відповідної реакції на вищезазначені дії міжнародних фінансових груп”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA