Громадяни рф не зможуть керувати чи управляти українськими фінустановами — PRAVO.UA Громадяни рф не зможуть керувати чи управляти українськими фінустановами — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Громадяни рф не зможуть керувати чи управляти українськими фінустановами

Громадяни рф не зможуть керувати чи управляти українськими фінустановами

  • 04.11.2022 16:05

Сьогодні парламент прийняв закон щодо захисту фінансової системи України від дій держави, яка здійснює збройну агресію проти України (законопроєкт № 8008)  Його підтримали  316 народних депутатів, повідомляє народний обранець Ярослав Железняк у Telegram.

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк пояснила:

«Ми передбачили, що українськими фінустановами не можуть керувати або управляти громадяни рф, та розширили перелік високоризикових клієнтів, які є резидентами рф. А також встановили вимогу звітувати в Держфінмоніторинг про порогові операції з суб’єктами, пов’язаними з рф».

Пані Олена Шуляк додала:

«Законопроєкт є частиною нашого зобов’язання як кандидата на членство в Європейському Союзі та розроблений на виконання норм Директиви (ЄС) 2015/849 та стандартів FATF».

Як повідомляє Ярослав Железняк, в сесійній залі були підтримані правки 16, 19 та 22, якими скоротили строк статусу РЕР (політично значущих осіб) із довічного до 3 років після залишення посади.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA