600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Громадян, що придбали підроблені сертифікати про щеплення, хочуть амністувати за певних умов

Громадян, що придбали підроблені сертифікати про щеплення, хочуть амністувати за певних умов

  • 18.11.2021 09:44

Громадянам, що придбали підроблені сертифікати вакцинації, хочуть запропонувати умови звільнення від відповідальності. Про це повідомила народний депутат України, член парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Олександра Устінова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Вчора, 17 листопада 2021 року, Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності підтримав законопроєкт № 6084.

Мова йде про проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень».

Головне положення законопроєкту: громадянин, що придбав підроблений сертифікат про щеплення, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо добровільно заявить про це правоохоронцям.

Законопроєктом передбачено такий алгоритм дій особи, що виказала бажання зізнатися у придбанні підробленого сертифіката вакцинації:

  • візит до відділу поліції та написання відповідної заяви про використання підробленого сертифіката про щеплення;
  • надання показів щодо того, де та в кого придбано сертифікат;
  • добровільне отримання щеплення.

Після виконання зазначених дій особу буде звільнено від кримінальної відповідальності за придбання та використання підробленого сертифіката щеплення від інфекційної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, що вакциновані повним курсом щеплення (дві дози вакцини) українці зможуть отримати грошову підтримку. Бонуси в розмірі 1000 гривень вакцинованим готує Офіс Президента України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA