600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Господарський суд м. Києва закрив провадження у справі за позовом Олега Гороховського проти "ПриватБанку". Позивач відмовився від позову

Господарський суд м. Києва закрив провадження у справі за позовом Олега Гороховського проти “ПриватБанку”. Позивач відмовився від позову

  • 17.01.2023 12:58

Господарський суд м. Києва закрив провадження у справі за позовом колишнього топменеджера і співвласника “ПриватБанку” Олега Гороховського проти “ПриватБанку” у зв’язку із заявою про відмову від позову. Про це вчора повідомила пресслужба “ПриватБанку” в Telegram.

Також пресслужба повідомляла, що на вчора, 16 січня 2023 року, в Господарському суді м. Києва було заплановано судове засідання в справі № 910/18211/19 за позовом  Олега Гороховського проти Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та “ПриватБанку”.

Пан Гороховський просив визнати недійсним договір купівлі-продажу акцій “ПриватБанку” від 21 грудня 2016 року, на підставі якого держава набула у власність акції “ПриватБанку”. Інші позови, ініційовані Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, перебувають у провадженні Господарського суду м. Києва.

Раніше на підставі так званого антиколомойського закону провадження у справі було закрито, проте через апеляційне та касаційне оскарження справа про націоналізацію “ПриватБанку” повернулась до Господарського суду м. Києва.

Виданню Forbes Олег Гороховський прокоментував відмову від позову: «Так сталося, що черговий розгляд справи призначили зараз. Судитися з державою під час війни вважаю неприйнятним, тому я відкликав позов».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA