Господарський суд м. Києва встановив узгоджені антиконкурентні дії в тендері на реконструкцію Шулявського шляхопроводу — PRAVO.UA Господарський суд м. Києва встановив узгоджені антиконкурентні дії в тендері на реконструкцію Шулявського шляхопроводу — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Господарський суд м. Києва встановив узгоджені антиконкурентні дії в тендері на реконструкцію Шулявського шляхопроводу

Господарський суд м. Києва встановив узгоджені антиконкурентні дії в тендері на реконструкцію Шулявського шляхопроводу

  • 14.06.2024 11:23

Господарський суд м. Києва визнав недійсним рішення тендерного комітету про визнання переможцем закупівлі робіт із реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги та вулиці Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва (Шулявський шляхопровід) та договір, укладений за його результатами.

Рішенням Господарського суду м. Києва від 4 червня 2024 року у справі № 910/20111/23 на користь держави стягнуто 1 117 440 774, 48 грн.

За обставинами справи

Суд встановив, що під час проведення публічної закупівлі з використанням електронної системи публічних закупівель ProZorro за кошти місцевого бюджету були допущені порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які спотворили результати тендеру.

Зокрема, суд дійшов висновку, що дії одного з відповідачів у справі були спрямовані на порушення встановленого порядку з метою одержання права на укладення договору не на конкурентних засадах, що не узгоджується із законною господарською діяльністю у сфері публічних закупівель.

«Такі дії суперечать інтересам держави та суспільства, його моральним засадам, оскільки порушують правові та економічні засади функціонування вказаної сфери суспільних відносин, не сприяють, а навпаки, обмежують розвиток конкуренції у державі», — зауважив суд.

Читайте також: КСУ перевірить конституційність
перерахунку пенсій народним депутатам

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA