600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Господарська юстиція святкує 30-річчя

Господарська юстиція святкує 30-річчя

  • 04.06.2021 17:46

Сьогодні, 4 червня 2021 року, в приміщенні Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду відбулися урочисті збори з нагоди 30 річниці від дня створення господарських судів. У заході, окрім чинних суддів, взяли участь також державні арбітри у відставці, судді місцевих та апеляційних господарських судів у відставці, працівники апаратів господарських судів.

«Господарська юстиція завжди забезпечувала розгляд справ у найкоротші строки. Приємно що найкращі свої риси вона зберігає і сьогодні», — сказала у вітальному слові Голова Верховного Суду Валентина Данішевська.

Вона пригадала часи роботи в арбітражному суді, підкресливши, що тоді, хоч би яка кількість справ була в провадженні, їх розглядати було легко, бо була довіра до суддів та арбітрів, повага до них.

«Мрію і дбаю про те, що часи відсутності належної поваги до суддів минуть», — заявила Голова ВС.

Голова КГС ВС Богдан Львов зазначив, що господарські суди в Україні з’явилися ще до проголошення незалежності, адже економічні відносини були драйвером політичних і суспільних змін у державі. Він пригадав усіх, хто розвивав систему судів, хто роками працював, здобуваючи авторитет судової влади. Богдан Львов підкреслив, що система функціонує не тільки завдяки суддям, а й працівникам апарату: «Апарат — це станова сила судової системи».

Говорячи про виклики сучасності для господарських судів, Богдан Львов зауважив, що вони ті ж самі, що й для влади в Україні загалом: «Буде величною Україна — будуть при повазі і суди».

Також колег із господарської юстиції привітали голова Вищого господарського суду України у відставці Сергій Демченко, голови касаційних судів у складі ВС: адміністративного — Михайло Смокович та кримінального — Станіслав Кравченко. Від імені колег-цивілістів виступила суддя, секретар палати Касаційного цивільного суду у складі ВС Марина Червинська.

Свої привітання від імені органів суддівського врядування висловили в.о. голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, голова Ради суддів України Богдан Моніч, ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук та в.о. голови Державної судової адміністрації Олексій Сальніков.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

ЮП 600х90
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA