прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Голові профспілок Києва та нотаріусу повідомлено про підозру за фактом захоплення спортивної бази та землі на Трухановому острові

Голові профспілок Києва та нотаріусу повідомлено про підозру за фактом захоплення спортивної бази та землі на Трухановому острові

  • 16.09.2022 16:02

Офіс Генерального прокурора повідомляє, що за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру голові Київської міської ради профспілок і приватному нотаріусу за фактами привласнення державного майна та особливо цінних земель, а також використання підроблених документів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 197-1, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, група осіб, до складу якої входили голова Київської міської ради профспілок, приватний нотаріус та керівники комерційних структур, розробила та реалізувала схему незаконного відчуження, а також привласнення майна і земель рекреаційної зони на території Труханового острова навпроти історичного центру столиці. Використовуючи підроблені документи, учасники групи здійснили перереєстрацію об’єктів нерухомості, що перебували у державній та комунальній власності — майно спортивної бази «Зеніт», а також самовільно захопили земельну ділянку площею майже 6 га на Трухановому острові. Ринкова вартість об’єктів нерухомості та земельної ділянки на момент вчинення злочину становила понад 700 млн грн.

Наразі майно та земля, що стали предметом злочинних дій, арештовано, а незаконні реєстраційні дії — скасовано. Голові міської ради профспілок, якого вважають організатором протиправної схеми, та приватному нотаріусу повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Також у межах слідства вирішується питання щодо притягнення до відповідальності інших осіб, які брали участь у протиправній схемі.

Заходи з викриття правопорушення проводились прокурорами спільно зі слідчими СУ ГУ НП у м. Києві та співробітниками підрозділу УЗНД ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA