600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Голові держбанку рф повідомлено про підозру

Голові держбанку рф повідомлено про підозру

  • 16.02.2023 12:28
Рубрика Новини

Очільнику державного банку рф «Промсвязьбанк» повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора. Йдеться про Петра Фрадкова.

За даними слідства, керівник публічного акціонерного товариства «Промсвязьбанк» за участі російських військових організував відкриття російських відділень банку на тимчасово окупованих територіях України. Відділення відкривали в приміщеннях захоплених українських банків на Донеччині, Луганщині, Херсонщині та Харківщині.

Повідомляється, що основним завданням керівника держбанку рф було проведення примусових дестабілізаційних заходів із введення російського рубля в обіг, що є порушенням міжнародних конвенцій.

Окупанти скасували обіг гривні на тимчасово окупованих територіях. Українські банки були змушені припинити свою діяльність через неможливість провести інкасацію, відсутність зв’язку для проведення безготівкових операцій, заборону розрахунків у гривні.
Про «успіхи» та перспективи роботи «Промсвязьбанку» на тимчасово окупованих територіях України Фрадков прямо звітував президенту рф.

Підозрюваному загрожує довічне ув’язнення.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA