прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Голова Міжнародної асоціації юристів підтримав створення міжнародного трибуналу для росії

Голова Міжнародної асоціації юристів підтримав створення міжнародного трибуналу для росії

  • 13.09.2022 14:28

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов обговорив із виконавчим директором Міжнародної асоціації юристів Марком Елісом створення міжнародного трибуналу, який розслідуватиме злочин агресії та судитиме найвище політичне керівництво росії. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Щоб досягти законної відплати за злочин агресії, ми ініціюємо створення спеціального міжнародного трибуналу, мандат роботи якого обмежуватиметься доведенням вини у скоєнні злочину агресії росією проти України. Я закликаю вас підтримати цю ініціативу. Закликаю використовувати весь ваш значний потенціал знань і навичок для того, щоб жоден винний не уникнув покарання. І щоб саме ми були свідками справедливого суду та законної відплати тій країні, міф про могутність якої швидко розсипається на наших очах», — зазначив Андрій Смирнов.

Зі свого боку Марк Еліс заявив, що повністю підтримує створення міжнародного трибуналу.

«Російське керівництво, зокрема володимир путін, зневажило непорушні принципи міжнародного права, розв’язавши війну проти України. Володимир путін скоїв найсерйозніший злочин — здійснив агресію проти вашої країни. Я вважаю, що суд, який буде створено, має зосередитися на вузькому питанні — агресії росії. І я та Міжнародна асоціація юристів готові підтримати міжнародний трибунал і зробити все, що в наших силах, для того щоб за злочин агресії було покарання», — заявив Марк Еліс.

Зазначимо, що виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів Марк Еліс співпрацював із міжнародними трибуналами з питань Югославії та Руанди, ініціював програму підтримки суддів в Іраку. За його ініціативи було створено мобільний застосунок eyeWitness to Atrocities, завдяки якому можна зберігати докази воєнних злочинів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA