ГО «МЕЦ «ПРО ДЖАСТІС» та «Юридична практика» підписали Меморандум про співпрацю — PRAVO.UA ГО «МЕЦ «ПРО ДЖАСТІС» та «Юридична практика» підписали Меморандум про співпрацю — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ГО «МЕЦ «ПРО ДЖАСТІС» та «Юридична практика» підписали Меморандум про співпрацю

ГО «МЕЦ «ПРО ДЖАСТІС» та «Юридична практика» підписали Меморандум про співпрацю

  • 11.07.2024 14:09

У четвер, 11 липня, відбулось підписання меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Міжрегіональний експертний центр «ПРО ДЖАСТІС» та видавництвом «Юридична практика».

Документ має на меті консолідацію зусиль, спрямованих на визначення спільної візії щодо вдосконалення використання засобів масової інформації для підвищення обізнаності громадськості про правосуддя та правові питання. Це охоплює створення ефективних інформаційних кампаній та залучення широкої громадськості до дискусії про важливі правові питання, розробку та впровадження стратегій комунікації, які використовують новітні технології та платформи для досягнення широкої аудиторії, створення високоякісного контенту, який відображає ключові проблеми правосуддя і правової сфери, залучення журналістів та інших представників ЗМІ.

«Ми націлені на те, щоби працювати з юридичними виданнями, провадити просвітницьку роботу, підвищувати правову обізнаність громадян. Маємо амбітні наміри реалізувати такий проєкт разом з «Юридичною практикою». Це важливо для європейського майбутнього України», – зазначив Роман Чумак, співзасновник, голова правління ГО «МЕЦ «ПРО ДЖАСТІС», координатор Харківської РРРП.

 «З радістю долучаємось до ініціатив «ПРО ДЖАСТІС» із поширення європейських цінностей в суспільстві. Важливо оперативно та професійно надавати інформацію громадянам, особливо сьогодні, коли Україна в прямому сенсі воює за своє майбутнє», – наголосив директор із розвитку бізнесу видавництва «Юридична практика» Вадим Шпачук.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA