прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Генпрокурор США відвідав Україну

Генпрокурор США відвідав Україну

  • 22.06.2022 10:35

Генеральний прокурор Сполучених Штатів Америки Меррік Гарланд під час візиту в Україну провів зустріч із Генпрокурором Іриною Венедіктовою.

Ірина Венедіктова, зокрема, зазначила, що дуже важливою є експертна підтримка США у сфері повернення активів, на яку очікує українська сторона.

«Ми активно співпрацюємо щодо розшуку майна воєнних злочинців із американською Cleptocapture Task Force», – зазначила пані Венедіктова.

Також під час зустрічі учасники обговорили об‘єднання зусиль на юридичному фронті та формат співпраці американської сторони зі Спільною слідчою групою, що розслідує воєнні злочини рф. А також співпрацю у сфері протидії екологічним злочинам. В умовах війни це серйозний виклик, адже наруга рф над довкіллям України вже розслідується у 12 кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами екоциду. Окремо під час розмови сторони зупинилися на актуальних питаннях взаємодії у сфері кібербезпеки.

Значну увагу під час зустрічі було приділено питанню подолання корупції та незаконних фінансових потоків, що є важливим маркером на шляху до членства України в Європейському Союзі.

Крім того, за повідомленням ЗМІ, під час візиту в Україну Меррік Гарланд, який також є очільником Мін’юсту, оголосив про створення групи з розслідування воєнних злочинів. Її очолив відомий “мисливець за нацистами” Елі Розенбаум, і вона складатиметься з експертів із розслідувань, пов’язаних із порушеннями прав людини та військовими злочинами. Гарланд також повідомив, що Міністерство юстиції США надішле трьох прокурорів для консультування України, а також країн Європи та Близького Сходу в боротьбі зі спробами росії ухилитися від глобальних санкцій.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA