Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася з прокурором МКС Карімом А.А. Ханом — PRAVO.UA Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася з прокурором МКС Карімом А.А. Ханом — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася з прокурором МКС Карімом А.А. Ханом

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася з прокурором МКС Карімом А.А. Ханом

  • 30.05.2022 16:49

Генпрокурор Ірина Венедіктова провела зустріч із прокурором Міжнародного кримінального суду Карімом А.А. Ханом. Вони обговорили актуальні питання співпраці та подальшу спільну стратегію координації зусиль.

«У нас спільна мета з Офісом прокурора Міжнародного кримінального  суду – справедливість, яка може зупинити звірства. Покарання одних воєнних злочинців має стати сигналом для інших, що відповідальність неминуча. Ефективність як національної правоохоронної системи, так і МКС у розслідуванні та переслідуванні російських воєнних злочинів – це реально питання збереження життів українців», – заявила Ірина Венедіктова.

Наразі в Україні працює найбільша в історії МКС команда експертів і слідчих, які здійснюють незалежне розслідування. Вони збирають докази вчинення воєнних злочинів безпосередньо на місцях.

«Це дасть змогу розпочати процес притягнення до відповідальності на міжнародній арені правосуддя. В планах також створення постійного представництва – field-офісу», – поділилася Генпрокурор.

На завтра заплановано спільну пресконференцію прокурорів.

Євроюст організує пресконференцію у вівторок, 31 травня 2022 року, о 14:00, разом з Офісом прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) після координаційної зустрічі спільної слідчої групи щодо підозрюваних у головних міжнародних злочинах, скоєних в Україні. Ця пресконференція відбудеться в Євроюсті в Гаазі за участю:

  • Ірини Венедіктової, Генерального прокурора України;
  • Ніди Грунскене, генерального прокурора Литви;
  • Даріуша Барського, національного прокурора Польщі;
  • Каріма А.А. Хана QC, прокурора МКС;
  • Ладіслава Гамрана, президента Євроюсту.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA