прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Генеральний прокурор України разом із колегами з ЄС обговорили спільні зусилля щодо притягнення рф до відповідальності

Генеральний прокурор України разом із колегами з ЄС обговорили спільні зусилля щодо притягнення рф до відповідальності

  • 14.10.2022 16:31
ФОТО: gp.gov.ua

Генеральний прокурор Андрій Костін взяв участь у 16-му засіданні Консультативного форуму генеральних прокурорів та директорів прокуратур держав – членів Європейського Союзу в Гаазі, де разом із колегами з ЄС обговорив спільні зусилля щодо притягнення рф до відповідальності за воєнні злочини, причому як безпосередніх виконавців, так і весь ланцюг командування. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Андрій Костін подякував європейській спільноті:

«Члени спільної слідчої групи, президент Євроюсту Ладіслав Хамран та генеральні прокурори ЄС одностайні у підтримці України в нашій боротьбі за мирне життя та справедливе покарання для агресора. Вдячний за експертну допомогу».

А також наголосив на необхідності створення спеціального міжнародного трибуналу для керівництва рф та розробки механізму компенсації шкоди, заподіяної постраждалим. Андрій Костін закликав лідерів міжнародного правосуддя консолідувати зусилля в цих напрямах, бо «перемога правосуддя не менш важлива, ніж перемоги на полі бою».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA