Гендерний комітет НААУ очолив Анатолій Тельман — PRAVO.UA Гендерний комітет НААУ очолив Анатолій Тельман — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Гендерний комітет НААУ очолив Анатолій Тельман

Гендерний комітет НААУ очолив Анатолій Тельман

  • 03.07.2024 16:51
Фото: https://unba.org.ua/

Головою комітету Національної асоціації адвокатів України з питань гендерної політики призначено адвоката, члена РАУ від Чернівецької області Анатолія Тельмана. Тетяна Андріанова, яка очолювала цей комітет, стала заступником голови. Про це повідомляє пресслужба НААУ.

Гендерний комітет був утворений при НААУ в березні 2019 року. До його завдань належить, зокрема, сприяння забезпеченню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя, покращення обізнаності щодо гендерної проблематики та підвищення рівня гендерної чутливості серед адвокатів і майбутніх правників, вивчення проблематики проявів гендерної дискримінації, впровадження іноземного досвіду та найкращих вітчизняних практик для досягнення рівності прав і можливостей жінок та чоловіків у юридичній професії.

Анатолій Тельман має 21-річний досвід адвокатської діяльності та навички практичного психолога. В процесі роботи він неодноразово стикався з гендерною дискримінацією як в адвокатському середовищі, так і в системі правосуддя. На посаді голови комітету обіцяє зосередити діяльність на вивченні проблематики проявів гендерної дискримінації, аналізі гендерних розбіжностей в адвокатській спільноті.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA