прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ТОВ «Газорозподільні мережі України» очолив Денис Миргородський, засновник Dynasty Law & Investment

ТОВ «Газорозподільні мережі України» очолив Денис Миргородський, засновник Dynasty Law & Investment

  • 15.11.2022 12:32
Денис Миргородський, засновник і багаторічний керівник Dynasty Law & Investment, на своїй сторінці у Facebook повідомив, що він очолив ТОВ «Газорозподільні мережі України» — цю компанію створили для інтеграції арештованих пакетів акцій облгазів.
«Сьогодні ринок розподілу природного газу перетворився на закритий клуб, в якому державні кошти висмоктуються в приватні кишені. Держава у стані війни такого дозволити собі не може. Володимир Зеленський, Президент України, та новий голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов поставили перед нами (мною та нашою управлінською командою) завдання зробити розподіл газу прозорим, ефективним, викорінити корупцію та зловживання в цій сфері. Цей ринок має працювати в інтересах простих громадян-споживачів, а не купки олігархів.
Ми розуміємо, що завдання складне, а супротивник могутній. Ми розуміємо, що нас чекають замовні кримінальні справи, брудні публікації та фізичні ризики — звичайний набір засобів спротиву олігархів.
Але ми також розуміємо, що енергетичний фронт не менш важливий, ніж військовий. Без перемоги на енергетичному фронті ми ніколи не станемо вільними», – зазначив Денис Миргородський у своєму дописі.
Зауважимо, що керуючим партнером Dynasty Law & Investment зараз є адвокат  Євген Сміюха.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA