ТОВ «Газорозподільні мережі України» очолив Денис Миргородський, засновник Dynasty Law & Investment — PRAVO.UA ТОВ «Газорозподільні мережі України» очолив Денис Миргородський, засновник Dynasty Law & Investment — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ТОВ «Газорозподільні мережі України» очолив Денис Миргородський, засновник Dynasty Law & Investment

ТОВ «Газорозподільні мережі України» очолив Денис Миргородський, засновник Dynasty Law & Investment

  • 15.11.2022 12:32
Денис Миргородський, засновник і багаторічний керівник Dynasty Law & Investment, на своїй сторінці у Facebook повідомив, що він очолив ТОВ «Газорозподільні мережі України» — цю компанію створили для інтеграції арештованих пакетів акцій облгазів.
«Сьогодні ринок розподілу природного газу перетворився на закритий клуб, в якому державні кошти висмоктуються в приватні кишені. Держава у стані війни такого дозволити собі не може. Володимир Зеленський, Президент України, та новий голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов поставили перед нами (мною та нашою управлінською командою) завдання зробити розподіл газу прозорим, ефективним, викорінити корупцію та зловживання в цій сфері. Цей ринок має працювати в інтересах простих громадян-споживачів, а не купки олігархів.
Ми розуміємо, що завдання складне, а супротивник могутній. Ми розуміємо, що нас чекають замовні кримінальні справи, брудні публікації та фізичні ризики — звичайний набір засобів спротиву олігархів.
Але ми також розуміємо, що енергетичний фронт не менш важливий, ніж військовий. Без перемоги на енергетичному фронті ми ніколи не станемо вільними», – зазначив Денис Миргородський у своєму дописі.
Зауважимо, що керуючим партнером Dynasty Law & Investment зараз є адвокат  Євген Сміюха.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA