Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

GOLAW повідомляє про призначення Анатолія Грабового партнером фірми

  • 02.09.2019 16:32

Юридична фірма GOLAW рада повідомити про призначення на позицію партнера Анатолія Грабового, який очолюватиме практику відновлення платоспроможності та банкрутства.

Анатолій Грабовий починав свою кар’єру як юридичний консультант Агентства з питань банкрутства Міністерства економіки Україні, захистив дипломну роботу на тему з проведення процедур банкрутства. Юрист вже понад сімнадцять років працює у сфері юриспруденції, тринадцять з яких веде адвокатську діяльність.  Анатолій спеціалізується у наданні правової допомоги під час відновлення платоспроможності або визнання банкрутом юридичних і фізичних осіб, а також у представництві інтересів клієнтів у господарських, адміністративних та цивільних судових процесах. До його компетенцій також входять професійні консультації щодо орендних відносин під час приватизації, оформлення права власності на нерухоме майно, консультації у сфері будівництва.

Практика відновлення платоспроможності та банкрутства GOLAW забезпечує комплексний супровід  процедур банкрутства як за ініціативою кредиторів, так і за рішенням боржників. Команда юристів фірми вже неодноразово представляла інтереси найбільших українських та іноземних банків у справах щодо врегулювання проблемної заборгованості та банкрутства і досягала виключно позитивних результатів.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Slider

Кто выиграет в случае отмены адвокатской монополии на представительство интересов в судах в первую очередь?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: