Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

GOLAW повідомляє про призначення Анатолія Грабового партнером фірми

  • 02.09.2019 16:32

Юридична фірма GOLAW рада повідомити про призначення на позицію партнера Анатолія Грабового, який очолюватиме практику відновлення платоспроможності та банкрутства.

Анатолій Грабовий починав свою кар’єру як юридичний консультант Агентства з питань банкрутства Міністерства економіки Україні, захистив дипломну роботу на тему з проведення процедур банкрутства. Юрист вже понад сімнадцять років працює у сфері юриспруденції, тринадцять з яких веде адвокатську діяльність.  Анатолій спеціалізується у наданні правової допомоги під час відновлення платоспроможності або визнання банкрутом юридичних і фізичних осіб, а також у представництві інтересів клієнтів у господарських, адміністративних та цивільних судових процесах. До його компетенцій також входять професійні консультації щодо орендних відносин під час приватизації, оформлення права власності на нерухоме майно, консультації у сфері будівництва.

Практика відновлення платоспроможності та банкрутства GOLAW забезпечує комплексний супровід  процедур банкрутства як за ініціативою кредиторів, так і за рішенням боржників. Команда юристів фірми вже неодноразово представляла інтереси найбільших українських та іноземних банків у справах щодо врегулювання проблемної заборгованості та банкрутства і досягала виключно позитивних результатів.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Что является лучшим средством от эмоционального выгорания на работе?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: