прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Funny Legal News від «Юридичної практики» за 28.01.2022

Funny Legal News від «Юридичної практики» за 28.01.2022

  • 28.01.2022 18:12

На завершення робочого тижня пропонуємо вашій увазі невеличку добірку цікавих новин зі світу юриспруденції. До Funny Legal News від «Юридичної практики» за 28.01.2022 увійшли такі.

Hewlett-Packard виграла найбільший в історії судовий процес у цивільній справі про шахрайство

Компанія Hewlett-Packard виграла у Верховному суді справу про шахрайство проти колишніх керівників британської компанії Autonomy, яка займалася розробкою програмного забезпечення.

Суддя виніс рішення на користь Hewlett-Packard майже через три роки після початку слухань.

У позові представники Hewlett-Packard стверджували, що засновник і генеральний директор Autonomy Майк Лінч та фінансовий директор Сушован Хуссейн шляхом шахрайства завищили загальні доходи, прибуток та вартість компанії перед її придбанням Hewlett-Packard у 2011 році за $11 млрд.

HP оголосила про списання вартості Autonomy на 8,8 млрд доларів наступного року, що, за її твердженням, стало результатом «навмисного шахрайства» Лінча та Хусейна, які, як стверджується, змусили Autonomy «укладати неправомірні угоди та вести неправдиву бухгалтерію».

Суддя вказав, що суму компенсації буде визначено в додатковому рішенні, проте вона, найімовірніше, буде «значно меншою», ніж $5 млрд, заявлених HP.

Боротьба за юридичні кадри змусила дві великі юридичні фірми випробувати нові засоби залучення персоналу

Freshfields Bruckhaus Deringer оголосила про початок нової програми під назвою “Ті, що повернулися” у своєму офісі в Кремнієвій долині. Ця програма спрямована на прийняття на роботу досвідчених юристів, які не працювали у професії як мінімум два роки. Програма також спрямована на розширення практик у фірмі. Цю програму планується поширити на всі американські офіси фірми у Нью-Йорку та Вашингтоні, округ Колумбія. Юристи, найняті за цією програмою, матимуть спеціального наставника та проходитимуть індивідуальне навчання.

Зі свого боку, компанія Shearman & Sterling пропонує своїм колишнім адвокатам та співробітникам до 25 000 доларів США за рекомендації, що дадуть змогу найняти нових співробітників. Так, Shearman пропонує $25 000 за наймання нового юриста або адвоката з досвідом роботи щонайменше один рік, $2 500 за наймання спеціаліста з бізнесу та $1 000 за наймання працівника з погодинного оплатою праці.

Позитивні пости в інстаграмі не означають відсутність труднощів у житті автора

Наташа Палмер, яка раніше працювала у сфері ЗМІ та маркетингу, отримала черепно-мозкову травму внаслідок ДТП.

Вона залишилася інвалідом і не змогла працювати за професією через сильні мігрені, погану пам’ять і концентрацію, чутливість до світла і тривожність, а також запаморочення.

Але після того як вона подала до суду на водія, винного у ДТП, його страхова компанія звинуватила її у «фундаментальній нечесності» та перебільшенні своїх проблем.

Адвокати страхової компанії Liverpool Victoria Insurance Company Ltd надали до Верховного суду «понад сімсот сторінок постів із соціальних мереж, завантажених позивачем на її обліковий запис у Instagram».

Вони стверджували, що позивачка брехала про наслідки аварії, оскільки її пости свідчать про те, що вона:

  • каталася на лижах і відпочивала в Індії,
  • відвідувала музичні заходи,
  • брала участь у спортивних змаганнях,
  • здолала 10-кілометровий забіг із перешкодами Беара Грілса.

Але, на думку судді, позивачка робила свої пости в соціальних мережах, щоб люди побачили позитивний і захопливий бік її життя, а не повсякденні труднощі. Їй було важливо, щоб друзі чи інші люди бачили, що вона займається звичайними справами.

Суддя дійшов такого висновку:

  • спортивна діяльність, якою вона займалася після ДТП, була для неї «розслаблюючою»,
  • раніше вона була спортсменкою та лижницею,
  • зараз їй знадобилося 3 години та 40 хвилин, щоб закінчити змагання Беара Грілса, пропустивши кілька перешкод.

У результаті суддя підкреслив, що, якби не травми, пані Палмер могла би просунутися кар’єрними сходами і стати головним фахівцем із маркетингу із зарплатою 75 000 фунтів стерлінгів на рік. Як наслідок, він присудив їй 1,2 млн фунтів стерлінгів як компенсацію втраченого заробітку, а всього — 1,67 млн фунтів стерлінгів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA