Funny Legal News від «Юридичної практики» за 18.02.2022 — PRAVO.UA Funny Legal News від «Юридичної практики» за 18.02.2022 — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Funny Legal News від «Юридичної практики» за 18.02.2022

Funny Legal News від «Юридичної практики» за 18.02.2022

  • 18.02.2022 17:55

На календарі п’ятниця, а отже, не змінюючи нашої нової традиції, пропонуємо чергову добірку Funny Legal News від «Юридичної практики».

Своєчасність розкриття доказів у кримінальних справах є проблемою й у Великобританії

У звіті інспекції Королівської прокурорської служби (CPS) вказано на необхідність «значно покращити» дотримання своїх зобов’язань щодо розкриття інформації. Поліція зобов’язана зберігати, реєструвати та передавати матеріали кримінальних справ до CPS. А CPS має вирішити, які невикористані матеріали відповідають вимогам для розкриття стороні захисту. Вони перевіряють, зокрема, чи є невикористані матеріали такими, що:

  • можуть обґрунтовано підірвати аргументацію сторони обвинувачення,
  • або можуть допомогти обвинуваченому.

Інспектори виявили, що 33,3% справ, розглянутих ними у мирових судах і судах корони, не відповідали необхідному стандарту первісного розкриття. Ця цифра збільшується до 36,8% у справах про зґвалтування та серйозне сексуальне насильство. Зокрема, у справі про напад та зберігання наступальної зброї на першому слуханні CPS було встановлено строк — 18 серпня 2020 року. Проте CPS здійснила первинне розкриття такої інформації лише 23 квітня 2021 року, за чотири дні до початку судового процесу. Це потенційно дало би змогу стороні захисту домагатися відстрочки судового розгляду. Адже законом встановлено право на подання заяв сторони захисту протягом 14 днів після завершення первинного розкриття інформації.

Сервіс PayPal повернув кошти за повернений товар після звернення журналістів

Джемма Кларк придбала сумку Mulberry на Facebook Marketplace через PayPal на початку лютого за £360. Але коли вона отримала товар, то виявила, що на ній був зламаний ремінець. І хоча сумка не була новою, про це в оголошенні не згадувалося. В оголошенні про продаж було кілька фотографій, але жодна з них не показувала частину ремінця, що зламалася.

Джемма зв’язалася з продавцем, щойно зрозуміла проблему — через дві години після отримання сумки. Спочатку власник заперечував, що ремінець був зламаний, але потім погодився прийняти сумку назад. Як тільки продавець отримав товар назад, він відмовився повертати гроші і сказав, що триматиме сумку, доки не отримає консультацію від PayPal.

Позиція продавця: товар не було заявлено як абсолютно новий.

Покупець подала скаргу до PayPal. Але платіжна система стала на бік продавця, заявивши, що Джемма, ймовірно, сама пошкодила товар за ці дві години.

Покупець вказувала:

  • немає сенсу ламати сумку, на яку щойно витрачено 360 фунтів стерлінгів,
  • вона є постійним користувачем PayPal і має гарну історію.

Зі свого боку, продавець не повертав ні гроші, ні сумку.

Спір було вирішено тільки після того, як The Mirror звернулася до PayPal за коментарями. Кошти було повернуто протягом тижня.

Перша юридична фірма купила нерухомість у Метавсесвіті та відкрила віртуальний офіс

Після консультування міжнародної  фірми PwC з питань придбання нерухомості в Метавсесвіті юридична фірма Arent Fox вирішила придбати нерухомість.

Таким чином, Arent Fox відкриває віртуальний офіс у Метавсесвіті у сфері моди та роздрібної торгівлі браузерної 3D-платформи Decentraland. Це перша велика юридична фірма, що відкрилася у Метавсесвіті. Law.com описує Метавсесвіт як «об’єднану мережу 3D віртуальних світів, у яких люди працюють, грають та спілкуються». Дедалі частіше роздрібні бренди та деякі фірми, що надають бізнес-послуги, купують там нерухомість. У вівторок, наприклад, JPMorgan став першим великим банком, що відкрився у Метавсесвіті.

Керівник практики криптоактивів Arent Fox Джеймс Вільямс сказав Law.com: «Ми хочемо показати нашим клієнтам: ми знаємо цей світ; дивіться, ми купили у цьому світі, і ми можемо допомогти вам орієнтуватися в ньому».

Голова Arent Fox Ентоні Лупо запевнив, що метаверсивний офіс не є просто символічним:

«Ми намагаємося знайти рішення і фактично працюємо в цьому просторі. Ми не знаємо, яким буде Метавсесвіт через п’ять років. Але ми не збираємося чекати на п’ять років, щоб дізнатися про це. Ми збираємося допомогти ітераціям цього майбутнього».

Нагадаємо, в Україні вчора узаконили віртуальні активи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA