прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Funny Legal News від «Юридичної практики» за 11.02.2022

Funny Legal News від «Юридичної практики» за 11.02.2022

  • 11.02.2022 17:51

Робочий тиждень добігає кінця, і ми пропонуємо підбірку цікавих довколаюридичних новин Funny Legal News від «Юридичної практики».

Компанія Nike подала позов через продаж віртуальних кросівок

Компанія Nike звернулася до федерального суду міста Нью-Йорк із позовом проти онлайн-магазину StockX. Підставою для позову стало те, що магазин StockX продавав токени (зображення) кросівок. За даними компанії, всього було продано понад 500 таких зображень. StockX вказувала, що за токени можна буде отримати реальні кросівки «в найближчому майбутньому».

Nike заявила, що продаж NFT порушує права на її торгову марку і «може ввести споживачів в оману». Таким чином, Nike стверджує, що дії StockX заподіяли шкоду репутації компанії. У своєму позові компанія вимагає відшкодування матеріальної шкоди у невизначеному розмірі та блокування продажу таких токенів.

YouTube буде використовувати blockchain-технології для подолання шахрайства

Представники компанії повідомили про свої плани на 2022 рік. Blockchain-технології будуть використовуватися для зменшення шахрайства на ринку цифрового мистецтва, який швидко зростає. Про це повідомляє alarabiya.net із посиланням на Reuters. «Надання прихильникам перевіреного способу володіння унікальними відео, фотографіями, творами і навіть досвідом їх улюблених авторів може стати привабливою перспективою», — йдеться в повідомленні.

YouTube також надав перевагу Metaverse, елементу руху Web3, який описує загальні віртуальні світи, де люди зазвичай взаємодіють через аватари.

Водночас YouTube заявив, що в нього поки що немає конкретних ідей. Але одним із таких нововведень може бути надання користувачам можливості спільного перегляду відео в метавсесвіті. Загалом перевага буде надаватися відео, пов’язаному з іграми, та впровадженню більшої взаємодії в ігри.

Колишнього директора було звільнено The Solicitors Regulation Authority (SRA) після того, як його фірма подала на нього до суду

Регулятор The Solicitors Regulation Authority (SRA) підтвердив, що Аарона Плейла позбавлено права в майбутньому керувати будь-якою іншою юридичною фірмою.

Пан Плейл не є юристом, однак був директором і власником FindMyClaims (також відомої як FMC Law Limited) із вересня 2007 року до лютого 2019 року. У листопаді 2019 року після цивільного позову, поданого FindMyClaims проти Плейла, суд встановив, що він несанкціоновано вивів із бізнесу 120 000 фунтів стерлінгів.

Також було встановлено, що він змусив двох підрядників завищити ціни на послуги фірми на £91 576 і отримав таємні комісійні на загальну суму £203 387.

Докладнішої інформації про цивільні позови немає. Однак регулятор визначив, що пан Плейл порушив два принципи:

  • діяти чесно,
  • діяти так, щоб підтримувати довіру суспільства до професії.

Тож цим рішенням Плейлу заборонено очолювати будь-яку юридичну практику, виступати як її керівник або співробітник. На нього також покладено витрати SRA в розмірі 600 фунтів стерлінгів.

За документами Companies House, 61-річний Плейл пішов із поста директора FMC Law Ltd у лютому 2019 року. Всього він обіймав 25 керівних посад у різних компаніях.

 

Також читайте Funny Legal News за 04.02.2022

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA