прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Funny Legal News від «Юридичної практики» за 04.02.2022

Funny Legal News від «Юридичної практики» за 04.02.2022

  • 04.02.2022 18:15

Традиційно завершуємо робочий тиждень добіркою Funny Legal News від «Юридичної практики».

Члена австрійської королівської сім’ї ув’язнили за неповагу до суду

Ентоні Бейлі, колишній чоловік австрійської принцеси Марії-Терези Єлизавети фон Гогенберг Бейлі, проведе за ґратами щонайменше пів року.

Суд розглядав майновий спір між колишнім подружжям. Під час розгляду цієї справи Ентоні Бейлі отримав судові накази, за якими пан Бейлі повинен був:

  • вжити заходів щодо реалізації своїх активів,
  • утриматися від дій, спрямованих на вихід із-під юрисдикції Англії та Уельсу.

Але ці приписи було порушено. За ці порушення Верховний суд застосував до порушника покарання у вигляді 12 місяців ув’язнення за неповагу до суду.

Підставою для такого рішення стало те, що дії містера Бейлі були спрямовані на позбавлення пані Хоенберг Бейлі майна та коштів, на які вона мала право. Також суддя зауважив, що містер Бейлі перешкоджав суду «майже за кожної можливої нагоди».

Пан Бейлі повинен провести у в’язниці шість місяців, перш ніж матиме право на звільнення.

Найкращий стягувач заборгованості – робот

Компанія China Vanke, яка займається проєктуванням і будівництвом нерухомості, нещодавно назвала віртуального стягувача заборгованості найкращим співробітником 2021 року. Ця компанія — третя за обсягом продажів житла у країні.

Програмний робот на ім’я Цуй Сяопань представлений реалістичним жіночим аватаром. Представник компанії China Vanke повідомив, що Цуй Сяопань показав 91,4-відсотковий рівень успіху у стягненні дебіторської заборгованості та прострочених платежів за кредитами. Цей робот був розроблений підрозділом China Vanke Longtaitou із використанням системи штучного інтелекту Xiaoice від Microsoft Corp.

Facebook звинувачують у злочинній нерозсудливості

Австралійський магнат у гірничодобувній сфері Ендрю Форрест звинуватив Facebook у «злочинній нерозсудливості». За твердженням мільярдера, компанія не змогла запобігти шахрайській рекламі, в якій використовувалося його зображення. Він стверджує, що «діє в інтересах австралійців, але це відбувається у всьому світі».

Справа розглядатиметься у магістратському суді Західної Австралії з 28 березня.

Пан Форрест також подав цивільний позов проти компанії до суду американського штату Каліфорнія, де розташована штаб-квартира Facebook.

У цьому позові він стверджує, що Facebook «свідомо отримує прибуток від цього циклу незаконної реклами».

Водночас, за твердженнями представників компанії Meta (нова назва Facebook), звинувачення безпідставні. Компанія використовує багатосторонній підхід для припинення такої реклами. Робота ведеться не лише над виявленням такої реклами, але й щодо подальшого блокування таких рекламодавців. У деяких випадках компанія звертається до суду задля забезпечення дотримання власної політики.

Також читайте Funny Legal News від 28 січня 2022 року.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA