прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Формула миру від Володимира Зеленського: злочинець має бути засуджений

Формула миру від Володимира Зеленського: злочинець має бути засуджений

  • 11.10.2022 19:05
Фото: Офіс Президента України

Володимир Зеленський, Президент України, під час спілкування з лідерами країн G7 озвучив бачення формули миру з трьох пунктів: оборонна підтримка, територіальна цілісність і покарання злочинців. Про це повідомляє “Суспільне”,  яке дає посилання на виступ Президента  на саміті G7.

“У нас є формула миру. І зараз, реагуючи на російський терор, на псевдореферендуми і спробу анексії нашої території, ми можемо застосувати формулу миру так, щоб у держави-терориста не залишилося жодного шансу”, — заявив Президент.

Володимир Зеленський назвав перший пункт — оборонну підтримку:

“Повітряний щит для України. Це частина гарантій безпеки, які є елементом нашої формули миру. Коли Україна отримає достатню кількість сучасних та ефективних систем ППО, ключовий елемент російського терору — ракетні удари — перестануть працювати”.

Другий пункт формули миру — це територіальна цілісність України, і він логічно поєднується з третім пунктом — із покаранням, що є невіддільним елементом будь-якої формули миру.

“Хто розпочав збройну агресію — той міжнародний злочинець. Той має бути засуджений. Захист територіальної цілісності України — це захист усього міжнародного правопорядку, починаючи від Статуту ООН. Різні потенційні агресори у світі спостерігають зараз за реакцією демократій на влаштований росією фарс із псевдореферендумами і спробою анексії”, — зауважив Президент.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA