ФОП і працівникам, які постраждали від посилення карантину в "червоних" зонах, виплатять по 8 тис. грн — PRAVO.UA ФОП і працівникам, які постраждали від посилення карантину в "червоних" зонах, виплатять по 8 тис. грн — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ФОП і працівникам, які постраждали від посилення карантину в “червоних” зонах, виплатять по 8 тис. грн

ФОП і працівникам, які постраждали від посилення карантину в “червоних” зонах, виплатять по 8 тис. грн

  • 24.03.2021 13:22

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що фізичним особам – підприємцям та працівникам підприємств, які постраждали від посилення карантину, влада планує виплатити по 8 тисяч гривень.

Для цього розроблено комплекс заходів із підтримки людей та бізнесу, які буде реалізовано у співпраці з органами місцевого самоврядування.

“Але ми також очікуємо, що, крім державної підтримки, органи місцевого самоврядування запровадять для цих людей додаткові виплати. Це буде правильно і відповідально”, – заявив прем’єр-міністр.

Д. Шмигаль зазначив, що виплати стосуватимуться постраждалих від посилення карантинних заходів на “червоному” рівні епідемічної небезпеки. Програма працюватиме за аналогією з допомогою, яку надавали взимку для застрахованих осіб, які могли втратити дохід у зв’язку з локдауном.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA