Фонд державного майна України очолив Віталій Коваль — PRAVO.UA Фонд державного майна України очолив Віталій Коваль — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Фонд державного майна України очолив Віталій Коваль

Фонд державного майна України очолив Віталій Коваль

  • 21.11.2023 15:10
Фото: https://t.me/yzheleznyak

Сьогодні Верховна Рада України призначила Віталія Коваля головою Фонду державного майна України. Його кандидатуру підтримали 279 народних депутатів.

Нагадаємо, попередній голова ФДМУ Рустем Умєров на початку вересня ц.р. очолив Міноборони.

«Сьогодні вкрай важлива ефективна взаємодія з потенційними інвесторами та посилення залученості регіональної влади на місцях для організації та проведення конкурентоспроможних торгів та максимізації вартості продажів. Кожен мертвий державний актив повинен знайти нового ефективного власника, який перезапустить його роботу, створить додану вартість, нові робочі місця, запустить економічний маховик. Те саме стосується приватизації активів, стягнутих у російської федерації. Кожна виручена гривня від таких продажів має наближати нашу перемогу», – зазначив новий голова ФДМУ Віталій Коваль.

Віталій Коваль народився 28 липня 1981 року. В 2019-2023 роках очолював Рівненську обласну державну адміністрацію, в 2006-2019 – керував підприємствами в аграрній, транспортній та будівельній галузях, в 2004-2006 роках працював у банківській сфері.

У 2003 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю “банківська справа” (зі здобуттям кваліфікації магістра з банківської справи). У 2017 році здобув ступінь MBA у Львівській бізнес-школі УКУ. У 2021 році навчався в Aspen Institute Kyiv.

Віталій Коваль – член Національного олімпійського комітету України, перший віцепрезидент Федерації греко-римської боротьби України, віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA