600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Фінансування Служби судової охорони скорочувати не будуть: у ВРП обговорили охорону судів

Фінансування Служби судової охорони скорочувати не будуть: у ВРП обговорили охорону судів

  • 20.08.2021 10:37

У Вищій раді правосуддя обговорили визначення пріоритетності взяття під охорону приміщень судів в умовах зміни системи місцевих судів у зв’язку з утворенням (ліквідацією) районів.

Зокрема, голова Служби судової охорони Валерій Бондар поінформував, що, незважаючи на обмежене фінансування, завдяки вжитим організаційно-практичним заходам із початку цього року територіальними управліннями Служби взято під охорону 104 суди.

Загалом на сьогодні під охороною Служби перебувають 572 органи системи правосуддя (613 будівель), з яких 516 – суди, що становить 78 % від їх загальної чисельності.

Також зазначили, що у зв’язку з перерозподілом наявного особового складу для забезпечення охорони судів збільшилось навантаження співробітників Служби. Крім того, затверджений для ССО фонд оплати праці не дає можливості додатково укомплектувати вакантні посади підрозділів охорони, а отже, взяти під охорону Службою всі судові установи.

Члени Вищої ради правосуддя наголосили не неприпустимості скорочення фінансування Служби, а також зазначили, що у зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи  не планується скорочення працівників ССО, оскільки районні суди продовжуватимуть працювати і в них потрібно забезпечити охорону.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA