600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ФДМУ звільнить керівників 47 держпідприємств

ФДМУ звільнить керівників 47 держпідприємств

  • 14.02.2023 16:55
Рубрика Новини

Фонд державного майна змінює керівників на 47 державних підприємствах. Таку заяву зробив перший заступник голови ФДМУ Дмитро Кліменков у телемарафоні «Єдині новини».

За словами посадовця, на семи підприємствах фонд уже змінив керівників, а стосовно ще 40 очікується погодження з боку місцевих військових адміністрацій.

Він також зазначив, що на сьогодні в управлінні ФДМУ передається 2400 підприємств, більшість із яких була передана Фонду нещодавно. Водночас на більшості проаналізованих держпідприємств не виконуються фінансово-економічні плани, вони приносять збитки.

«Наша ціль – налагодити роботу державних підприємств, щоб вони працювали чесно та прозоро, без використання сірих схем. Починаємо очищення Фонду держмайна від недобросовісних менеджерів», – заявив Дмитро Кліменков.

У ФДМУ вже шукають нових менеджерів для держпідприємств. Для кандидатів на заповнення вакантної посади Фонд планує запровадити онлайн-форму. «Після цього ФДМУ разом із НАБУ проведе перевірку кандидатів та за результатами співбесід буде приймати рішення», – зазначив перший заступник голови ФДМУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA