600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Фармак» має намір захищати право інтелектуальної власності на «Корвалол» у міжнародних судах, зокрема в ЄСПЛ

«Фармак» має намір захищати право інтелектуальної власності на «Корвалол» у міжнародних судах, зокрема в ЄСПЛ

  • 24.01.2023 14:20

АТ «Фармак» продовжить захист свого права інтелектуальної власності на добре відоме позначення «Корвалол Corvalolum» із застосуванням усіх національних та міжнародних засобів захисту, зокрема в Європейському суді з прав людини. Про це повідомляється на сайті фармацевтичної компанії. Судовий спір щодо визнання добре відомим позначення «Корвалол Corvalolum» називають зараз одним із найдовшим в історії українського судочинства.

«На нашу думку, рішення Верховного Суду в цій справі має всі ознаки упередженості і не базується на об’єктивній оцінці всіх доказів у сукупності. Таке рішення має стати сигналом для як українського, так й для іноземного бізнесу про те, що судова реформа в Україні не реалізована, а верховенство права не забезпечує захисту інтелектуальної власності. Таким чином, кожен може бути позбавлений свого права за рішенням українського суду», – зазначається в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що 18 січня 2023 року Касаційний господарський суд у складі Верховного суду за касаційною скаргою фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку від 2004 року про визнання добре відомим позначення «Корвалол Corvalolum» за АТ «Фармак». Раніше апеляційна інстанція в особі Північного апеляційного господарського суду у червні 2022 року підтримала позицію АТ «Фармак», а перша інстанція стала на бік фармацевтичної фірми «Дарниця».

Також читайте:«ВЕРХОВНИЙ СУД ПОГОДИВСЯ, ЩО НАБУТТЯ ТОРГОВЕЛЬНОЮ МАРКОЮ ДОБРОЇ ВІДОМОСТІ САМЕ СОБОЮ НЕ Є ВИЗНАЧАЛЬНИМ В ОЦІНЮВАННІ СХОЖОСТІ ДО СТУПЕНЯ СПЛУТУВАННЯ З ІНШОЮ ТОРГОВЕЛЬНОЮ МАРКОЮ» — ТЕТЯНА КУДРИЦЬКА, ПАРТНЕРКА AEQUO

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA