EVERLEGAL розпочинає партнерство з ELSA — PRAVO.UA EVERLEGAL розпочинає партнерство з ELSA — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » EVERLEGAL розпочинає партнерство з ELSA

EVERLEGAL розпочинає партнерство з ELSA

  • 09.02.2024 15:30

EVERLEGAL стає річним платиновим партнером Європейської асоціації студентів права (ELSA) з метою об’єднання зусиль задля розвитку молодих юристів та відкриття нових можливостей для студентів-правників з усієї України. Спільно з ELSA фірма планує проведення освітніх заходів та запуск спільних проєктів, поєднуючи наші ресурси, досвід і знання для підтримки майбутнього покоління юристів.

Співпраця з організаціями, що мають на меті підготовку молодих юристів до професійного життя, має важливе значення для EVERLEGAL, оскільки вона сприяє розвитку освіти в Україні та досягненню ЦСР ООН, зокрема:

  • цілі 4 “Якісна освіта”.

«В EVERLEGAL ми прагнемо розвивати таланти та надавати можливості студентам-правникам розпочинати свою кар’єру в провідній юридичній компанії на ринку України. Наша співпраця з ELSA підтверджує нашу відданість розвитку юридичної освіти та розширенню можливостей майбутніх юристів», — прокоментували в компанії.

Європейська асоціація студентів права (ELSA) — це міжнародна незалежна неполітична неприбуткова організація, яку очолюють студенти та випускники правничих факультетів, маючи на меті академічне та особистісне вдосконалення, доповнення університетської освіти.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA