600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » EVERLEGAL презентувала Sustainability Progress Report 2022

EVERLEGAL презентувала Sustainability Progress Report 2022

  • 02.03.2023 15:39
EVERLEGAL Sustainability

У лютому 2023 року юридична компанія EVERLEGAL презентувала свій другий Sustainability-звіт, який охоплює їх підтримку, цінності, досягнення та майбутні пріоритетні зобов’язання відповідно до того, де команда EVERLEGAL бачить свій найбільш вагомий внесок у свободу України та Цілі сталого розвитку ООН.

Євгеній Дейнеко, керуючий партнер EVERLEGAL:

«2022 рік був дуже складним для нашої країни. Незважаючи на це, як фірма, як сильна українська команда ми об’єднали зусилля та зробили значні кроки в напрямку сталого розвитку, підтримуючи український народ і стоячи з Україною.

Ми продовжували наш активний внесок у досягнення ЦСР ООН у рамках нашого напряму сталого розвитку, зосереджуючись на трьох основних цілях (3, 16, 17). Ми сприяли їх досягненню через власні ініціативи, а також через партнерство з іншими організаціями, про що ви можете дізнатись детальніше в нашому звіті.

Багато роботи вже зроблено, але ще більше на нас чекає попереду.

Я вражений тим, скільки інших компаній та організацій у всьому світі поділяють ті самі цінності та підтримують Україну. Тому я переконаний, що, об’єднавши наші зусилля, ми зможемо створити краще спільне майбутнє.

Від усіх нас в EVERLEGAL хочемо подякувати кожному, хто підтримуєте український народ! Ми на шляху до свободи і перемоги!».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA