EVERLEGAL підписала меморандум про співпрацю з Асоціацією професіоналів довкілля — PRAVO.UA EVERLEGAL підписала меморандум про співпрацю з Асоціацією професіоналів довкілля — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » EVERLEGAL підписала меморандум про співпрацю з Асоціацією професіоналів довкілля

EVERLEGAL підписала меморандум про співпрацю з Асоціацією професіоналів довкілля

  • 12.06.2024 12:24

EVERLEGAL повідомляє про підписання партнерського меморандуму з Асоціацією професіоналів довкілля (Professional Association of Environmentalists of the World, PAEW). Ця співпраця спрямована на підтримку екологічної трансформації та підготовку висококваліфікованих кадрів для зеленої відбудови України.

Асоціація професіоналів довкілля (PAEW) — це міжнародна громадська організація, яка об’єднує понад 7000 енвайронменталістів, забезпечуючи підвищення кваліфікації та обмін досвідом серед фахівців з усього світу. Метою PAEW є створення інструментів для екологічної трансформації у всіх сферах та галузях.

Війна в Україні призвела до масштабних людських втрат, гуманітарної кризи, підриву економіки та значних негативних наслідків для довкілля. Забруднення ґрунтів, повітря, водойм, лісові пожежі та руйнування екосистем стали постійними реаліями сьогодення. З огляду на ці виклики важливо підготуватися до відбудови України на основі найкращих світових практик та принципів.

“Україна має шанс стати лідером зелених трансформацій, впроваджуючи Європейський зелений курс. Для цього необхідно мати не лише стратегії, а й кваліфіковані кадри, здатні реалізувати ці стратегії на практиці”, — зауважує Олександр Ружицький, партнер EVERLEGAL.

У рамках всеукраїнського дослідження “Зелені управлінці: кадри для зеленої відбудови України”, ініційованого PAEW, було визначено необхідні знання та навички для успішної зеленої трансформації. Дослідження показало, що підготовка юристів та підвищення кваліфікації працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та суддів є критично важливими.

У рамках підписаного Меморандуму EVERLEGAL та PAEW заснували Інститут довкілевого права з такими пріоритетними завданнями:
  1. Підготовка пропозицій щодо внесення змін до навчальних програм з дисципліни “Екологічне право” та їх скерування до Міністерства освіти і науки України, вищих навчальних закладів.
  2. Розробка спеціального курсу для студентів із залученням експертів-практиків з метою надання практичних навичок у сфері екологічного права.
  3. Розробка лекцій для представників органів місцевого самоврядування для підвищення ефективності реалізації їх повноважень у сфері охорони довкілля та зеленої відбудови.
  4. Розробка навчального курсу підвищення кваліфікації для представників органів державного нагляду із залученням екологів-практиків, науковців та юристів.

Якісна освіта є ключовим аспектом розвитку кожної сучасної людини. Саме тому ця співпраця має цільове значення для EVERLEGAL, адже вона є прямим внеском у системні зміни для вдосконалення освітнього процесу та подолання кадрової кризи в Україні, а також це ще один крок для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

  • Ціль 4. Якісна освіта

 

Проєкт “Зелені управлінці” реалізовується з ініціативи PAEW за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Співпраця з EVERLEGAL сприятиме формуванню потужного юридичного кадрового потенціалу, необхідного для екологічної трансформації України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA