Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Legal Awards 2020

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКІНЧЕНО

СПІКЕРИ

ПРОГРАМА

ФІНАЛІСТИ ЮРИДИЧНОЇ ПРЕМІЇ 2020 РОКУ

Юридична фірма року у сфері корпоративного права

  • Aequo
  • Asters
  • Dentons
  • Eterna Law
  • Everlegal
  • GOLAW
  • LCF Law Group

Юридична фірма року у сфері M&A

  • Aequo
  • Asters
  • Avellum
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • DLA Piper
  • Pavlenko Legal Group

Юрист року у сфері корпоративного права і M&A

  • Бабич Анна (Aequo)
  • Грамацький Ернест (Грамацький та Партнери)
  • Довгань Тетяна (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Майстренко Денис (Pavlenko Legal Group)
  • Хачатурян Армен (Asters)

Юридична фірма року у сфері конкурентного права

  • Aequo
  • Asters
  • DLA Piper
  • Redcliffe Partners

Юрист року у сфері конкурентного права

  • Вознюк Олександр (Asters)
  • Денисенко Сергій (Aequo)
  • Усова Анастасія (Redcliffe Partners)
  • Фефелов Олександр (Ілляшев та Партнери)

Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності

  • Aequo
  • Arzinger
  • Baker McKenzie
  • DLA Piper
  • IPStyle
  • Пахаренко і партнери

Юрист року у сфері інтелектуальної власності

  • Мамуня Олександр (Aequo)
  • Молотай Олександр (LCF Law Group)
  • Ортинська Марія (IPStyle)
  • Полікарпов Антон (Avellum)
  • Семеній Юлія (Asters)
  • Сопільняк Вікторія (Дубинський та Ошарова)

Юридична фірма року у сфері банківського і фінансового права

  • Aequo
  • Asters
  • Avellum
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Dentons
  • GOLAW
  • Redcliffe Partners

Юрист року у сфері банківського і фінансового права

  • Кирпа Юлія (Aequo)
  • Лінник Олена (Грифон Лігал)
  • Олехов Ігор (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Поканай Ірина (Asters)
  • Селякова Наталія (Dentons)
  • Ханін Семен (Амбер)

Юридична фірма року у сфері оподаткування

  • EUCON
  • EY
  • Moris Group
  • КПМГ в Україні
  • Соколовський і Партнери

Юридична фірма року з трансфертного ціноутворення

  • EUCON
  • EY
  • КМ Партнери

Юрист року з податкового консультування

  • Дробязко Катерина (Амбер)
  • Попов Сергій (КПМГ в Україні)
  • Реутов Ігор (Грамацький та Партнери)
  • Соколовський Владислав (Соколовський і Партнери)
  • Соляр Костянтин (Asters)

Юрист року з податкових спорів

  • Антощук Лариса (КПМГ в Україні)
  • Вдовичен Олег (Вдовичен і Партнери)
  • Данільцева Тетяна (Ader Haber)
  • Романчук Ярослав (EUCON)
  • Шкребець Євген (Шкребець і Партнери)

Юридична фірма року в судовій практиці

  • Asters
  • Equity
  • Everlegal
  • GOLAW
  • Moris Group
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери
  • Ілляшев та Партнери

Юридична фірма року з транскордонних судових спорів

  • Aequo
  • Asters
  • Avellum
  • Equity
  • Hillmont Partners
  • Ілляшев та Партнери

Юрист року в судовій практиці

  • Боярчуков Сергій (Алєксєєв, Боярчуков та партнери)
  • Ілляшев Михайло (Ілляшев та Партнери)
  • Маліневський Олег (Equity)
  • Огренчук Анна (LCF Law Group)
  • Порайко Андрій (Everlegal)
  • Савчук Андрій (Moris Group)

Юридична фірма року в арбітражній практиці

  • Arzinger
  • Asters
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Eterna Law
  • Ілляшев та Партнери

Юрист року у сфері арбітражу

  • Атаманова Юлія (LCF Law Group)
  • Касинюк Іван (AGA Partners)
  • Ключковский Маркіян (Asters)
  • Мартиненко Олександр (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Марченко Роман (Ілляшев та Партнери)

Юридична фірма року у сфері White Collar Crime

  • Asters
  • Barristers
  • Equity
  • GOLAW
  • Juscutum
  • VB Partners
  • Аріо

Юридична фірма року в кримінальній практиці

  • AVER LEX
  • Barristers
  • GOLAW
  • Gracers
  • VB Partners
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери
  • Соколовський і Партнери
  • Шкребець і Партнери

Адвокат року з кримінальних справ

  • Глоба Костянтин (Barristers)
  • Грушовець Євген (Аріо)
  • Дроздов Артем (AVER LEX)
  • Менів Олексій (Шкребець і Партнери)
  • Пошиванюк Тарас (Equity)
  • Рибачковський Костянтин (Алєксєєв, Боярчуков та партнери)
  • Шевердін Максим (LCF Law Group)

Адвокат року у сфері White Collar Crime & Anticorruption

  • Бугай Денис (VB Partners)
  • Гребенюк Сергій (Asters)
  • Лисак Олександр (Equity)
  • Лисенко Сергій (Gracers)
  • Просянюк Ольга (AVER LEX)

Юридична фірма року у сфері банкрутства

  • Equity
  • LCF Law Group
  • Абсолют
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери
  • Аріо
  • Ілляшев та Партнери

Юрист року у сфері банкрутства

  • Волянська Олена (LCF Law Group)
  • Ковальчук Микола (L.I.Group)
  • Конопля Андрій (Ілляшев та Партнери)
  • Маліневський Олег (Equity)
  • Тищенко Наталія (НОБІЛІ)
  • Хорунжий Юліан (Аріо)

Юридична фірма року з роботи з проблемною заборгованістю

  • Equity
  • GOLAW
  • L.I.Group
  • LCF Law Group
  • Династія

Юрист року з роботи з проблемною заборгованістю

  • Кізленко Вадим (Ілляшев та Партнери)
  • Мегеря Артур (L.I.Group)
  • Пожидаєв Андрій (Asters)
  • Селякова Наталія (Dentons)
  • Стоянов Артем (LCF Law Group)

Юридична фірма року у сфері енергетики

  • Aequo
  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Dentons
  • DLA Piper
  • Everlegal
  • GOLAW
  • Redcliffe Partners

Юрист року у сфері енергетики

  • Кацер Юрій (КПМГ в Україні)
  • Оленюк Андрій (Everlegal)
  • Петров Ярослав (Asters)
  • Сисоєв Максим (Dentons)
  • Федорук Дмитро (Redcliffe Partners)

Юридична фірма року у сфері сімейного права

  • Asters
  • Lexars
  • Горецький і Партнери

Юрист року у сфері супроводу приватних клієнтів

  • Бабич Анна (Aequo)
  • Грамацький Ернест (Грамацький та Партнери)
  • Онуфрієнко Олександр (Asters)
  • Сулейманова Амінат (AGA Partners)
  • Трофимчук Світлана (Lexars)

Юридична фірма року у сфері трудового права

  • Ader Haber
  • Baker McKenzie
  • Dentons
  • DLA Piper
  • GOLAW

Юридична фірма року у сфері нерухомості

  • Aequo
  • Arzinger
  • Baker McKenzie
  • DLA Piper
  • TOTUM
  • Грамацький та Партнери
  • Де-Юре

Юридична фірма року у сфері захисту бізнесу

  • AVER LEX
  • Barristers
  • Equity
  • ILF
  • Mitrax
  • VB Partners

Юридична фірма року в агросфері

  • Ader Haber
  • Aequo
  • Alexandrov & Partners
  • Arzinger
  • Eterna Law
  • Legallitis
  • Sensum

Юридична фірма року у сфері земельного права

  • Alexandrov & Partners
  • EUCON
  • TOTUM

Юридична фірма року в IT-сфері

  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • DLA Piper
  • ILF
  • Quantum Attorneys
  • Грамацький та Партнери

Юридична фірма року у сфері медицини і фармацевтики

  • Aequo
  • Asters
  • Baker McKenzie
  • ILF

Юридична фірма року у сфері інфраструктури

  • Aequo
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Eterna Law
  • Legrant

Юридична фірма року у сфері Government Relations

  • Hillmont Partners
  • INSTATE GROUP
  • Pavlenko Legal Group
  • Ілляшев та Партнери

Юридична фірма року у сфері ВПК

  • DLA Piper
  • Mitrax
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери

Юридична фірма року у сфері екології

  • Everlegal
  • LES
  • Redcliffe Partners

Юридична фірма — відкриття року

  • CTRL
  • Gracers
  • INSTATE GROUP
  • Legal House
  • Lexars

Юридична фірма — прорив року

  • LES
  • LEZO
  • Mitrax
  • Абсолют
  • Амбер
  • Шкребець і Партнери

Регіональна юридична фірма року

  • Legrant
  • Pravo Garant
  • Абсолют
  • Де-Юре
  • Колегіум

Юридична фірма року Pro Bono

  • Asters
  • Barristers
  • Dentons
  • Pavlenko Legal Group
  • Moris Group

Іноземна юридична фірма року

  • Baker McKenzie
  • Dentons
  • DLA Piper
  • Wolf Theiss

Найкращий партнер юридичної фірми

  • Батюк Олег (Dentons)
  • Огренчук Анна (LCF Law Group)
  • Петренко Юрій (Ader Haber)
  • Ханін Семен (Амбер)
  • Хачатурян Армен (Asters)
  • Шевчук Олексій (Barristers)

Юридична фірма року

  • Asters
  • Avellum
  • Aequo
  • Equity
  • LCF Law Group
  • Ілляшев та Партнери

ПРОГРАММА

ФІНАЛІСТИ ЮРИДИЧНОЇ ПРЕМІЇ 2020 РОКУ

Юридична фірма року у сфері корпоративного права

  • Aequo
  • Asters
  • Dentons
  • Eterna Law
  • Everlegal
  • GOLAW
  • LCF Law Group

Юридична фірма року у сфері M&A

  • Aequo
  • Asters
  • Avellum
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • DLA Piper
  • Pavlenko Legal Group

Юрист року у сфері корпоративного права і M&A

  • Бабич Анна (Aequo)
  • Грамацький Ернест (Грамацький та Партнери)
  • Довгань Тетяна (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Майстренко Денис (Pavlenko Legal Group)
  • Хачатурян Армен (Asters)

Юридична фірма року у сфері конкурентного права

  • Aequo
  • Asters
  • DLA Piper
  • Redcliffe Partners

Юрист року у сфері конкурентного права

  • Вознюк Олександр (Asters)
  • Денисенко Сергій (Aequo)
  • Усова Анастасія (Redcliffe Partners)
  • Фефелов Олександр (Ілляшев та Партнери)

Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності

  • Aequo
  • Arzinger
  • Baker McKenzie
  • DLA Piper
  • IPStyle
  • Пахаренко і партнери

Юрист року у сфері інтелектуальної власності

  • Мамуня Олександр (Aequo)
  • Молотай Олександр (LCF Law Group)
  • Ортинська Марія (IPStyle)
  • Полікарпов Антон (Avellum)
  • Семеній Юлія (Asters)
  • Сопільняк Вікторія (Дубинський та Ошарова)

Юридична фірма року у сфері банківського і фінансового права

  • Aequo
  • Asters
  • Avellum
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Dentons
  • GOLAW
  • Redcliffe Partners

Юрист року у сфері банківського і фінансового права

  • Кирпа Юлія (Aequo)
  • Лінник Олена (Грифон Лігал)
  • Олехов Ігор (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Поканай Ірина (Asters)
  • Селякова Наталія (Dentons)
  • Ханін Семен (Амбер)

Юридична фірма року у сфері оподаткування

  • EUCON
  • EY
  • Moris Group
  • КПМГ в Україні
  • Соколовський і Партнери

Юридична фірма року з трансфертного ціноутворення

  • EUCON
  • EY
  • КМ Партнери

Юрист року з податкового консультування

  • Дробязко Катерина (Амбер)
  • Попов Сергій (КПМГ в Україні)
  • Реутов Ігор (Грамацький та Партнери)
  • Соколовський Владислав (Соколовський і Партнери)
  • Соляр Костянтин (Asters)

Юрист року з податкових спорів

  • Антощук Лариса (КПМГ в Україні)
  • Вдовичен Олег (Вдовичен і Партнери)
  • Данільцева Тетяна (Ader Haber)
  • Романчук Ярослав (EUCON)
  • Шкребець Євген (Шкребець і Партнери)

Юридична фірма року в судовій практиці

  • Asters
  • Equity
  • Everlegal
  • GOLAW
  • Moris Group
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери
  • Ілляшев та Партнери

Юридична фірма року з транскордонних судових спорів

  • Aequo
  • Asters
  • Avellum
  • Equity
  • Hillmont Partners
  • Ілляшев та Партнери

Юрист року в судовій практиці

  • Боярчуков Сергій (Алєксєєв, Боярчуков та партнери)
  • Ілляшев Михайло (Ілляшев та Партнери)
  • Маліневський Олег (Equity)
  • Огренчук Анна (LCF Law Group)
  • Порайко Андрій (Everlegal)
  • Савчук Андрій (Moris Group)

Юридична фірма року в арбітражній практиці

  • Arzinger
  • Asters
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Eterna Law
  • Ілляшев та Партнери

Юрист року у сфері арбітражу

  • Атаманова Юлія (LCF Law Group)
  • Касинюк Іван (AGA Partners)
  • Ключковский Маркіян (Asters)
  • Мартиненко Олександр (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Марченко Роман (Ілляшев та Партнери)

Юридична фірма року у сфері White Collar Crime

  • Asters
  • Barristers
  • Equity
  • GOLAW
  • Juscutum
  • VB Partners
  • Аріо

Юридична фірма року в кримінальній практиці

  • AVER LEX
  • Barristers
  • GOLAW
  • Gracers
  • VB Partners
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери
  • Соколовський і Партнери
  • Шкребець і Партнери

Адвокат року з кримінальних справ

  • Глоба Костянтин (Barristers)
  • Грушовець Євген (Аріо)
  • Дроздов Артем (AVER LEX)
  • Менів Олексій (Шкребець і Партнери)
  • Пошиванюк Тарас (Equity)
  • Рибачковський Костянтин (Алєксєєв, Боярчуков та партнери)
  • Шевердін Максим (LCF Law Group)

Адвокат року у сфері White Collar Crime & Anticorruption

  • Бугай Денис (VB Partners)
  • Гребенюк Сергій (Asters)
  • Лисак Олександр (Equity)
  • Лисенко Сергій (Gracers)
  • Просянюк Ольга (AVER LEX)

Юридична фірма року у сфері банкрутства

  • Equity
  • LCF Law Group
  • Абсолют
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери
  • Аріо
  • Ілляшев та Партнери

Юрист року у сфері банкрутства

  • Волянська Олена (LCF Law Group)
  • Ковальчук Микола (L.I.Group)
  • Конопля Андрій (Ілляшев та Партнери)
  • Маліневський Олег (Equity)
  • Тищенко Наталія (НОБІЛІ)
  • Хорунжий Юліан (Аріо)

Юридична фірма року з роботи з проблемною заборгованістю

  • Equity
  • GOLAW
  • L.I.Group
  • LCF Law Group
  • Династія

Юрист року з роботи з проблемною заборгованістю

  • Кізленко Вадим (Ілляшев та Партнери)
  • Мегеря Артур (L.I.Group)
  • Пожидаєв Андрій (Asters)
  • Селякова Наталія (Dentons)
  • Стоянов Артем (LCF Law Group)

Юридична фірма року у сфері енергетики

  • Aequo
  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Dentons
  • DLA Piper
  • Everlegal
  • GOLAW
  • Redcliffe Partners

Юрист року у сфері енергетики

  • Кацер Юрій (КПМГ в Україні)
  • Оленюк Андрій (Everlegal)
  • Петров Ярослав (Asters)
  • Сисоєв Максим (Dentons)
  • Федорук Дмитро (Redcliffe Partners)

Юридична фірма року у сфері сімейного права

  • Asters
  • Lexars
  • Горецький і Партнери

Юрист року у сфері супроводу приватних клієнтів

  • Бабич Анна (Aequo)
  • Грамацький Ернест (Грамацький та Партнери)
  • Онуфрієнко Олександр (Asters)
  • Сулейманова Амінат (AGA Partners)
  • Трофимчук Світлана (Lexars)

Юридична фірма року у сфері трудового права

  • Ader Haber
  • Baker McKenzie
  • Dentons
  • DLA Piper
  • GOLAW

Юридична фірма року у сфері нерухомості

  • Aequo
  • Arzinger
  • Baker McKenzie
  • DLA Piper
  • TOTUM
  • Грамацький та Партнери
  • Де-Юре

Юридична фірма року у сфері захисту бізнесу

  • AVER LEX
  • Barristers
  • Equity
  • ILF
  • Mitrax
  • VB Partners

Юридична фірма року в агросфері

  • Ader Haber
  • Aequo
  • Alexandrov & Partners
  • Arzinger
  • Eterna Law
  • Legallitis
  • Sensum

Юридична фірма року у сфері земельного права

  • Alexandrov & Partners
  • EUCON
  • TOTUM

Юридична фірма року в IT-сфері

  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • DLA Piper
  • ILF
  • Quantum Attorneys
  • Грамацький та Партнери

Юридична фірма року у сфері медицини і фармацевтики

  • Aequo
  • Asters
  • Baker McKenzie
  • ILF

Юридична фірма року у сфері інфраструктури

  • Aequo
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Eterna Law
  • Legrant

Юридична фірма року у сфері Government Relations

  • Hillmont Partners
  • INSTATE GROUP
  • Pavlenko Legal Group
  • Ілляшев та Партнери

Юридична фірма року у сфері ВПК

  • DLA Piper
  • Mitrax
  • Алєксєєв, Боярчуков та партнери

Юридична фірма року у сфері екології

  • Everlegal
  • LES
  • Redcliffe Partners

Юридична фірма — відкриття року

  • CTRL
  • Gracers
  • INSTATE GROUP
  • Legal House
  • Lexars

Юридична фірма — прорив року

  • LES
  • LEZO
  • Mitrax
  • Абсолют
  • Амбер
  • Шкребець і Партнери

Регіональна юридична фірма року

  • Legrant
  • Pravo Garant
  • Абсолют
  • Де-Юре
  • Колегіум

Юридична фірма року Pro Bono

  • Asters
  • Barristers
  • Dentons
  • Pavlenko Legal Group
  • Moris Group

Іноземна юридична фірма року

  • Baker McKenzie
  • Dentons
  • DLA Piper
  • Wolf Theiss

Найкращий партнер юридичної фірми

  • Батюк Олег (Dentons)
  • Огренчук Анна (LCF Law Group)
  • Петренко Юрій (Ader Haber)
  • Ханін Семен (Амбер)
  • Хачатурян Армен (Asters)
  • Шевчук Олексій (Barristers)

Юридична фірма року

  • Asters
  • Avellum
  • Aequo
  • Equity
  • LCF Law Group
  • Ілляшев та Партнери

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Місце проведення:
Юридична практика, Україна, місто Київ, вулиця Дегтярівська 25 А, корпус Л
03.07.2020 18:00 - 23:00

КОНТАКТИ

НОВОСТИ

« 1 из 18 »

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: